Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Armin van Buuren World Tour 2012 в Львове

Armin van Buuren World Tour 2012

Львов, 14 декабря 2012 г, 20:00
Велотрек СКА Велотрек СКА
вул. Клепарівська, 39а
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Армін ван Бюрен виступить у Львові 14 грудня 2012 року Армін ван Бюрен включив Львів до свого гастрольного туру 2012 року! Отже, позначте в календарях: 14 грудня 2012, Львів, Велотрек СКА  – виступ найвідомішого діджея планети. За останні 10 років він відвідав більш, ніж 82 країни. І де б він не виступав, аншлаг гарантовано. Завдяки компанії VIRUS Music кияни та гості з усієї України та сусідніх держав отримали можливість стати частиною грандіозних авторських шоу Armin Only та A State of Trance 550, а також виступів Арміна в рамках фестивалів Global Gathering і Godskitchen в Києві та Одесі. Нарешті і Львів стане свідком шоу п´ятиразового діджею №1 в світі! Жодні перешкоди не завадять Арміну ван Бюрену порадувати львівську публіку своїм діджей-сетом 14 грудня. Подія відбудеться в приміщенні «Велотрек СКА». Підтримку голландській зірці забезпечать: співвітчизник Jochen Miller (Йохен Міллер), гордість України – Omnia, драйвова DJ IRA’ і талановитий Dart Rayne (Дарт Рейн). За свою кар´єру Армін ван Бюрен п´ять разів (2007-2010, 2012) був обраний кращім діджеєм світу за версією рейтингу DJ Mag Top 100, його радіошоу A State of Trance щотижня слухають більше 25 млн. чоловік по всій планеті, кожен альбом стає бестселером, а багато з треків – класикою свого часу. Про його творчу діяльність і особистість навіть знято фільм і написано книгу! Нагадаємо, що в серпні цього року за незалежних ні від організаторів, ні від артиста та його менеджмента причин, Армін ван Бюрен не зміг прилетіти до Львова і виступити на фестивалі Godskitchen. І хоча юридично доведено, що вони зробили все можливе, аби виступ відбувся, і в даному випадку немає їх вини, компанія VIRUS Music і Армін ван Бюрен наполегливо шукали можливості провести нове шоу у Львові. Всі, хто відвідав Godskitchen 23 серпня у Львові, отримають дуже суттєву знижку  на квитки Стандарт або VIP – мінус 100 грн. Тож не зволікай! Адже до Львову їде суперзірка, герой сучасності, кумир мільйонів!

Заказать и купить билеты на Armin van Buuren World Tour 2012 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Armin van Buuren World Tour 2012 в Львове состоится 14 декабря 2012 г, 20:00, Велотрек СКА.

Армін ван Бюрен виступить у Львові 14 грудня 2012 року


Армін ван Бюрен включив Львів до свого гастрольного туру 2012 року! Отже, позначте в календарях: 14 грудня 2012, Львів, Велотрек СКА  – виступ найвідомішого діджея планети.

За останні 10 років він відвідав більш, ніж 82 країни. І де б він не виступав, аншлаг гарантовано. Завдяки компанії VIRUS Music кияни та гості з усієї України та сусідніх держав отримали можливість стати частиною грандіозних авторських шоу Armin Only та A State of Trance 550, а також виступів Арміна в рамках фестивалів Global Gathering і Godskitchen в Києві та Одесі.

Нарешті і Львів стане свідком шоу п´ятиразового діджею №1 в світі! Жодні перешкоди не завадять Арміну ван Бюрену порадувати львівську публіку своїм діджей-сетом 14 грудня. Подія відбудеться в приміщенні «Велотрек СКА». Підтримку голландській зірці забезпечать: співвітчизник Jochen Miller (Йохен Міллер), гордість України – Omnia, драйвова DJ IRA’ і талановитий Dart Rayne (Дарт Рейн).

За свою кар´єру Армін ван Бюрен п´ять разів (2007-2010, 2012) був обраний кращім діджеєм світу за версією рейтингу DJ Mag Top 100, його радіошоу A State of Trance щотижня слухають більше 25 млн. чоловік по всій планеті, кожен альбом стає бестселером, а багато з треків – класикою свого часу. Про його творчу діяльність і особистість навіть знято фільм і написано книгу!

Нагадаємо, що в серпні цього року за незалежних ні від організаторів, ні від артиста та його менеджмента причин, Армін ван Бюрен не зміг прилетіти до Львова і виступити на фестивалі Godskitchen. І хоча юридично доведено, що вони зробили все можливе, аби виступ відбувся, і в даному випадку немає їх вини, компанія VIRUS Music і Армін ван Бюрен наполегливо шукали можливості провести нове шоу у Львові. Всі, хто відвідав Godskitchen 23 серпня у Львові, отримають дуже суттєву знижку  на квитки Стандарт або VIP – мінус 100 грн.

Тож не зволікай! Адже до Львову їде суперзірка, герой сучасності, кумир мільйонів!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber