ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Deep Forest 2376402245

Deep Forest

890 - 2190 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

Deep Forest повертається в Україну із двома концертами у Львові та Києві

Deep Forest, культовий електронний проєкт француза Еріка Муке, повертається в Україну із двома концертами вперше за 7 років.

На концертах в Україні Муке презентує новий альбом Crystal Clear, який вийшов буквально кілька днів тому. Цей лонгплей - колаборація з електронним французьким музикантом Олів'є Делевінєм.

Муке каже, що його часто питають яким буде найближче майбутнє електронної музики. На його думку, воно буде саме таким, як матеріал у Crystal Clear. Коли два артисти в чотири руки зводять різні музичні весвіти у один реліз.

Тут присутній природний ембієнт, яким на увесь світ прославився Ерік Муке, а ще й клавішні балади, джаз, EDM, афробіт й не тільки. Crystal Clear - це приклад вдалої еклектики, у якому жанри не борються між собою, а гармонійно співіснують.

Вміння поєднувати і бути у цьому послідовним - саме ці дві риси зробили Еріка Муке знаним музикантом. Завдяки цьому Deep Forest став першим французьким проєктом, який отримав Grammy у 1995 році за альбом Bohème.

Це якості відгукнулося у його шанувальниках, яких багато серед музикантів. Як просто слухачів (Sainte Vie, Fakear, SAMIFATI, Onuka), так і тих, хто залюбки із ним співпрацював над власною музикою - наприклад, Джош Гробан, Гербі Генкок та Пітер Гебріел.

Тож запрошуємо вас у липні почути мікс електронних, етнічних, джазових, класичних, епічних звуків. На ваших очах і у ваших вухах вони перетворяться у композиції, які надихають. Увесь прибуток з обидвох виступів буде передано у фонд Повернись живим.