Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Диагноз - белая горячка в Львове

Диагноз - белая горячка

Львов, 25 ноября 2016 г, 19:00
Перший театр Перший театр
ул. Гнатюка, 11
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Київський театр ВИЗАВИЮз Алешковский.ДІАГНОЗ: БІЛА ГАРЯЧКАВистава-хуліганство.Пристрасті про майбутнє. Молодий кишеньковий злодій, який нещодавно звільнився з в'язниці, потрапляє в секретну лабораторію і стає донором рідкісного людського матеріалу. Незвичайний любовний трикутник сивочолого академіка, сексапільної аспірантки і добродушного кримінальника-рецидивіста. Чи може прокинутися любов між чоловіком - людиною прямоходящим, і жінкою, обтяженої інтелектом? В особливо секретної наукової лабораторії вирощують в пробірці нового досконалої людини майбутнього. Дія відбувається на параді, в лазні, планетарії, затрапезній пивній, в морзі, на Манхеттені і в радянському громадському туалеті. Проходять епохи, змінюються влади, вмирають тирани і правителі, руйнуються, здавалися непорушність, імперії, а наш герой Микола Миколайович продовжує удосконалювати людство єдиним відомим йому способом - поставляти світу все нові і нові зразки кращих людських живчиків. Кохання. Вона може застигнути людину де завгодно - навіть в морзі. Піонери, буфетниці, журналісти, міліціонери, всюдисуща прибиральниця Тітка Циля, академіки, секретні агенти, президенти, стриптизерки, представники всіх верств суспільства ... Все сплітається в невгамовному скандальному хороводі веселого маразму, сатири і гумору, щоб звільнити людство від оков щоденної рутини і викинути його на смітник до світлого майбутнього на планету Марс.


Заказать и купить билеты на Диагноз - белая горячка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Диагноз - белая горячка в Львове состоится 25 ноября 2016 г, 19:00, Перший театр.

Київський театр ВИЗАВИ

Юз Алешковский.

ДІАГНОЗ: БІЛА ГАРЯЧКА

Вистава-хуліганство.

Пристрасті про майбутнє.
 
Молодий кишеньковий злодій, який нещодавно звільнився з в'язниці, потрапляє в секретну лабораторію і стає донором рідкісного людського матеріалу. Незвичайний любовний трикутник сивочолого академіка, сексапільної аспірантки і добродушного кримінальника-рецидивіста. Чи може прокинутися любов між чоловіком - людиною прямоходящим, і жінкою, обтяженої інтелектом? В особливо секретної наукової лабораторії вирощують в пробірці нового досконалої людини майбутнього. Дія відбувається на параді, в лазні, планетарії, затрапезній пивній, в морзі, на Манхеттені і в радянському громадському туалеті. Проходять епохи, змінюються влади, вмирають тирани і правителі, руйнуються, здавалися непорушність, імперії, а наш герой Микола Миколайович продовжує удосконалювати людство єдиним відомим йому способом - поставляти світу все нові і нові зразки кращих людських живчиків. Кохання. Вона може застигнути людину де завгодно - навіть в морзі. Піонери, буфетниці, журналісти, міліціонери, всюдисуща прибиральниця Тітка Циля, академіки, секретні агенти, президенти, стриптизерки, представники всіх верств суспільства ... Все сплітається в невгамовному скандальному хороводі веселого маразму, сатири і гумору, щоб звільнити людство від оков щоденної рутини і викинути його на смітник до світлого майбутнього на планету Марс.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber