Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Alfa Jazz Fest 2013 в Львове

Alfa Jazz Fest 2013

Львов, 13 июня 2013 г, 19:00
Парк Культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького Парк Культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького
вул. Болгарська, 4
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Alfa Jazz Fest – Міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить у Львові у червні. У 2013 році фестиваль відбудеться 13-16 червня. Хедлайнери 2013: Dirty Dozen Brass Band, Avishai Cohen with Strings, Till Brönner, Al Di Meola, Charlie Haden Quartet West та Bobby McFerrin. Три великих сцени у місті. Понад 100 музикантів з різних країн. Близько 100 годин концертів. Майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу. Программа на 13 червня I відділення: Dirty Dozen Brass Band Основну концертну програму фестивалю відкриє легендарний Dirty Dozen Brass Band (www.dirtydozenbrass.com) – один з найстаріших брас-бендів Нового Орлеана, заснований понад три десятиліття тому. Колектив об'єднує в своїй творчості традиційну новоорлеанську музику з такими стилями, як фанк і бібоп. У композиціях Dirty Dozen Brass Band відчувається неймовірна свобода, яка дозволяє об'єднувати, наприклад, джазові стандарти і популярні мелодії за допомогою оригінальних аранжувань. Лідер ансамблю трубач і вокаліст Грегорі Дейвіс відомий не тільки як музикант, а й як арт-директор одного з найбільших у світі джазових фестивалів New Orleans Jazz & Heritage Festival. У різні роки в якості спеціальних гостей з Dirty Dozen Brass Band виступали і записувалися Доктор Джон, Діззі Гіллеспі, Бренфорд Марсаліс, Елвіс Костелло, Нора Джонс і Джон Медескі. 13 червня 2013р. колектив виступить на Alfa Jazz Fest з новою програмою (альбом 2012 року Twenty Dozen). Відвідування фестивалю стане першим виступом Dirty Dozen Brass Band в Україні. II відділення: Avishai Cohen with Strings На другому концерті першого фестивального дня на Головній сцені буде представлено новий проект ізраїльтянина Авішаі Коена (www.avishaimusic.com). Музикант є одним з найбільш затребуваних контрабасистів і бас-гітаристів сучасності, на рахунку якого понад десяток студійних альбомів. Коен прославився як учасник бенду Origin Чіка Коріа, виступав з такими зірками джазу, як Данило Перес, Боббі Макферрін, Джефф «Тейн» Уоттс, Джефф Баллард, Леон Паркер і багатьма іншими. Новий проект Avishai Cohen with Strings, з яким басист виступить у Львові, вперше був представлений у жовтні 2012 року в Німеччині. Гості фестивалю Alfa Jazz Fest 2013 стануть одними з перших, хто почує нову музику Авішаі Коена. У програмі, крім фортепіанного тріо, задіяні також струнні інструменти і гобой.

Заказать и купить билеты на Alfa Jazz Fest 2013 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Alfa Jazz Fest 2013 в Львове состоится 13 июня 2013 г, 19:00, Парк Культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Alfa Jazz Fest – Міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить у Львові у червні. У 2013 році фестиваль відбудеться 13-16 червня. Хедлайнери 2013: Dirty Dozen Brass Band, Avishai Cohen with Strings, Till Brönner, Al Di Meola, Charlie Haden Quartet West та Bobby McFerrin. Три великих сцени у місті. Понад 100 музикантів з різних країн. Близько 100 годин концертів. Майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.

Программа на 13 червня

I відділення: Dirty Dozen Brass Band

Основну концертну програму фестивалю відкриє легендарний Dirty Dozen Brass Band (www.dirtydozenbrass.com) – один з найстаріших брас-бендів Нового Орлеана, заснований понад три десятиліття тому. Колектив об'єднує в своїй творчості традиційну новоорлеанську музику з такими стилями, як фанк і бібоп. У композиціях Dirty Dozen Brass Band відчувається неймовірна свобода, яка дозволяє об'єднувати, наприклад, джазові стандарти і популярні мелодії за допомогою оригінальних аранжувань.

Лідер ансамблю трубач і вокаліст Грегорі Дейвіс відомий не тільки як музикант, а й як арт-директор одного з найбільших у світі джазових фестивалів New Orleans Jazz & Heritage Festival. У різні роки в якості спеціальних гостей з Dirty Dozen Brass Band виступали і записувалися Доктор Джон, Діззі Гіллеспі, Бренфорд Марсаліс, Елвіс Костелло, Нора Джонс і Джон Медескі.

13 червня 2013р. колектив виступить на Alfa Jazz Fest з новою програмою (альбом 2012 року Twenty Dozen). Відвідування фестивалю стане першим виступом Dirty Dozen Brass Band в Україні.

II відділення: Avishai Cohen with Strings

На другому концерті першого фестивального дня на Головній сцені буде представлено новий проект ізраїльтянина Авішаі Коена (www.avishaimusic.com). Музикант є одним з найбільш затребуваних контрабасистів і бас-гітаристів сучасності, на рахунку якого понад десяток студійних альбомів. Коен прославився як учасник бенду Origin Чіка Коріа, виступав з такими зірками джазу, як Данило Перес, Боббі Макферрін, Джефф «Тейн» Уоттс, Джефф Баллард, Леон Паркер і багатьма іншими.
Новий проект Avishai Cohen with Strings, з яким басист виступить у Львові, вперше був представлений у жовтні 2012 року в Німеччині. Гості фестивалю Alfa Jazz Fest 2013 стануть одними з перших, хто почує нову музику Авішаі Коена. У програмі, крім фортепіанного тріо, задіяні також струнні інструменти і гобой.
Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber