Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Феликс Шиндер и Деньги вперед в Львове

Феликс Шиндер и Деньги вперед

Львов, 29 апреля 2017 г, 20:00
Клуб Picasso Клуб Picasso
вул. Зелена, 88
Львов
+380445905555
100 - 300 грн. UAH 43
Отменено
Одеський цимес кожному місту! Ганста-фолк їде по країні. До кінця осені Одеський музичний Кооператив «Деньги вперед» нарешті виконає обіцяне і прокотиться з гастролями найбільшими містами України. Гурт презентує альбом, який нещодавно вийшов - «Золото Древних Одесситов». У рамках туру колектив виконає хіти хуліганської Молдаванки, а також старі єврейські пісні, «знайдені Феліксом Шиндером у темних провулках історії» портового міста. Заразлива атмосфера, що панує на концертах ганста-септету, буде не чужа представникам будь-яких віку й цивілізацій, а також будь-кому, хто скучив за драйвом, хіпішем і рок-н-ролом. Нагадаємо, що раптовий ажіотаж навколо групи почався після участі їх соліста Фелікса Шиндера у тв-шоу «Голос країни» з піснею «Фонарики» З того часу кооператив назвали «ходячими пам'ятками», а самого Шиндера охрестили «королем» одеського фольклору.

Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на Феликс Шиндер и Деньги вперед можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Феликс Шиндер и Деньги вперед в Львове состоится 29 апреля 2017 г, 20:00.


Одеський цимес кожному місту!

Ганста-фолк їде по країні.

До кінця осені Одеський музичний Кооператив «Деньги вперед» нарешті виконає обіцяне і прокотиться з гастролями найбільшими містами України. Гурт презентує альбом, який нещодавно вийшов - «Золото Древних Одесситов».

У рамках туру колектив виконає хіти хуліганської Молдаванки, а також старі єврейські пісні, «знайдені Феліксом Шиндером у темних провулках історії» портового міста. Заразлива атмосфера, що панує на концертах ганста-септету, буде не чужа представникам будь-яких віку й цивілізацій, а також будь-кому, хто скучив за драйвом, хіпішем і рок-н-ролом.

Нагадаємо, що раптовий ажіотаж навколо групи почався після участі їх соліста Фелікса Шиндера у тв-шоу «Голос країни» з піснею «Фонарики» З того часу кооператив назвали «ходячими пам'ятками», а самого Шиндера охрестили «королем» одеського фольклору.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram