Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт «Jazz Bez-2014» «Gianni Gebbia MagneticTrio» (IT) та «Moon Hoax» (PL) в Львове

«Jazz Bez-2014» «Gianni Gebbia MagneticTrio» (IT) та «Moon Hoax» (PL)

Львов, 13 декабря 2014 г, 19:00
Філармонія Філармонія
вул. Чайковського, 7
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Концерти Фестивалі Львів13 грудня 2014 р, субота 19:00Львівська Філармонія (вул. Чайковського,7) «Gianni Gebbia Magnetic Trio» (IT) Giovanni Antonio Gebbia – саксофонCarmelo Graceffa – барабаниGabbrio Bevilacqua – контрабас Джіанні Ґеббі є відомим італійським саксофоністом (альт, тенор, сопрано, сопраніто) та кларнетистом, що грає modern creative джаз та імпровізаційну музику. Має унікальну техніку гри, володар численних музичних нагород, більш ніж тридцяти альбомів, автор саунд-треків… Вважається одним з найцікавіших представників сольної імпровізації. Народився 1961 року в Палермо. Грі на саксофоні навчався самостійно, а музичну кар'єру почав у численних сицилійських оркестрах та на джем-сесіях з заїжджими американськими музикантами. На початку 1980-х почав перші експерименти в області імпровізаційної музики. У 1980 році Джіанні Ґеббі залишився на рік у Нью-Йорку і працював з музикантами топу американської сцені. У 1990 році розпочав співпрацю з Берлінським Total Music Meeting де грав з такими славетними музикантами, як Steve Lacy та Lindsay Cooper. Створив багато власних гуртів та брав участь у безлічі міжнародних проектів. Разом із Гюнтером Соммером та Петером Ковальдом створив альбом «Cappuccini Klang». Серед видатних музикантів, з якими грав Джіанні: Fred Frith, Masaki Iwana, Tadashi Endo, Orchestra Instabile, Evan Parker, Oliver Lake, Сєргєй Курьохін і Поп-Мєханіка,Jean-Marc Montera, Donique Regef, Massimo Simonini, Tiziano Popol, Steve Buchanan, Miriam Palma… Свій новий проект Джіанні Ґеббі називає "втіленням усіх вражень,які я пережив за 30 років музики". «Gianni Gebbia Magnetic Trio» - це взаємодія між трьома музикантами, які створюють оригінальні композиції, де переплітаються авангардний мінімалізм, фрі-джаз та народна музика півдня Італії. «Moon Hoax» (PL) Michał Karbowski – гітараJu Ghan – басKlaudiusz Kłosek – трубаMichał Bąk – саксофонPrzemek Borowiecki – барабаниMarcin Ciupidro – вібрафон, синтезатори Катовіцько-вроцлавська група «Moon Hoax» виконує джаз, ясс та інші музичні фанаберії лідера. У музичному плані гурт базується на гармонійному поєднанні ліричної нарації з дратвовою ритм-секцією, синтезаторами і елементами фрі-джазу. Гурт з’явився на світ 2012 року з волі гітариста Міхала Крабовскі і контрабасиста Ю Хана, які збирали музикантів до концертів для авторського німого « The Jazz Statues». Широкі можливості звучання і цікавий конгломерат особистостей дав життя наступній співпраці. Вже через рік 2013 р. гурт створив дебютний альбом. Швидко з’ясувалося, що назва «The Jazz Statues sextet» не зовсім пасує до нового звучання, збагаченого барвами синтезатора і рокової гітари. Тому ії змінили назвою треку з альбому «Moon Hoax».

Заказать и купить билеты на «Jazz Bez-2014» «Gianni Gebbia MagneticTrio» (IT) та «Moon Hoax» (PL) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт «Jazz Bez-2014» «Gianni Gebbia MagneticTrio» (IT) та «Moon Hoax» (PL) в Львове состоится 13 декабря 2014 г, 19:00, Філармонія.

Концерти Фестивалі Львів
13 грудня 2014 р, субота 19:00
Львівська Філармонія (вул. Чайковського,7)

«Gianni Gebbia Magnetic Trio» (IT)

Giovanni Antonio Gebbia – саксофон
Carmelo Graceffa – барабани
Gabbrio Bevilacqua – контрабас

Джіанні Ґеббі є відомим італійським саксофоністом (альт, тенор, сопрано, сопраніто) та кларнетистом, що грає modern creative джаз та імпровізаційну музику. Має унікальну техніку гри, володар численних музичних нагород, більш ніж тридцяти альбомів, автор саунд-треків… Вважається одним з найцікавіших представників сольної імпровізації.

Народився 1961 року в Палермо. Грі на саксофоні навчався самостійно, а музичну кар'єру почав у численних сицилійських оркестрах та на джем-сесіях з заїжджими американськими музикантами. На початку 1980-х почав перші експерименти в області імпровізаційної музики. У 1980 році Джіанні Ґеббі залишився на рік у Нью-Йорку і працював з музикантами топу американської сцені. У 1990 році розпочав співпрацю з Берлінським Total Music Meeting де грав з такими славетними музикантами, як Steve Lacy та Lindsay Cooper. Створив багато власних гуртів та брав участь у безлічі міжнародних проектів. Разом із Гюнтером Соммером та Петером Ковальдом створив альбом «Cappuccini Klang».

Серед видатних музикантів, з якими грав Джіанні: Fred Frith, Masaki Iwana, Tadashi Endo, Orchestra Instabile, Evan Parker, Oliver Lake, Сєргєй Курьохін і Поп-Мєханіка,Jean-Marc Montera, Donique Regef, Massimo Simonini, Tiziano Popol, Steve Buchanan, Miriam Palma…

Свій новий проект Джіанні Ґеббі називає "втіленням усіх вражень,які я пережив за 30 років музики".

«Gianni Gebbia Magnetic Trio» - це взаємодія між трьома музикантами, які створюють оригінальні композиції, де переплітаються авангардний мінімалізм, фрі-джаз та народна музика півдня Італії.

«Moon Hoax» (PL)

Michał Karbowski – гітара
Ju Ghan – бас
Klaudiusz Kłosek – труба
Michał Bąk – саксофон
Przemek Borowiecki – барабани
Marcin Ciupidro – вібрафон, синтезатори

Катовіцько-вроцлавська група «Moon Hoax» виконує джаз, ясс та інші музичні фанаберії лідера. У музичному плані гурт базується на гармонійному поєднанні ліричної нарації з дратвовою ритм-секцією, синтезаторами і елементами фрі-джазу.

Гурт з’явився на світ 2012 року з волі гітариста Міхала Крабовскі і контрабасиста Ю Хана, які збирали музикантів до концертів для авторського німого « The Jazz Statues». Широкі можливості звучання і цікавий конгломерат особистостей дав життя наступній співпраці. Вже через рік 2013 р. гурт створив дебютний альбом. Швидко з’ясувалося, що назва «The Jazz Statues sextet» не зовсім пасує до нового звучання, збагаченого барвами синтезатора і рокової гітари. Тому ії змінили назвою треку з альбому «Moon Hoax».

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber