Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Ирина Дубцова в Львове

Ирина Дубцова

Львов, 06 марта 2014 г, 19:00
Львовский Государственный Цирк Львовский Государственный Цирк
ул. Городоцкая, 83
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Ірина Дубцова у Львові. 6 березня 2014 року. Цирк Всеукраїнський концертний тур Ірини Дубцової - присвячений десятиріччю творчої діяльності. "10 лет на уровне сердца" - це нова сольна програма співачки, яку побачать і почують 20 міст України . Тур бере початок 22 лютого 2014 і закінчиться великим концертом в Києві в середині квітня. Ірина Дубцова - російська співачка, поет і композитор, випускниця і переможниця всеросійського телепроекту «Фабрика зірок-4 », фіналістка проекту «Фабрика зірок. Повернення». Член журі двох сезонів міжнародного ТВ проекту Х- Фактор (Україна). Ірина Дубцова не тільки талановита співачка, а й автор десятка визнаних хітів для своїх колег: Філіпа Кіркорова, Тіматі, Алсу, Тетяни Котової, Зари, Слави, Макарські, EMIN. Популярні хіти, які ви неодмінно почуєте на концерті: О нёмКак ты там?Кому? Зачем?ВетраМедалиЕшь, молись, любиПрости меняТы тот Чуттєва, тендітна, незалежна, Ірина стала для своїх шанувальників уособленням жіночності і внутрішньої сили. Мова її пісень проста і зрозуміла для глядача. Музика написана від серця не залишає байдужим навіть найдосвідченішого слухача. Кожна пісня Ірини - це скарбниця почуттів і виплеск емоцій - якими співачка готова ділитися з усім світом. Ось що робить Ірину особливою і неповторною . Тільки втративши - ми почнемо цінувати. Тільки запізнившись - вчимося поспішати. Тільки не любивши - можна відпустити Тільки бачачи смерть - можна навчитися жити. Білетне агентство KARABAS.COM надає можливість купити квитки на концерт Ірини Дубцової у Львові зручним для вас способом: банківською картою MasterCard / VISA або переведенням, електронними грошима WebMoney, готівкою в театральних касах KARABAS.COM по всій Україні або кур'єру при доставці квитків, а також через платіжні термінали.

Заказать и купить билеты на Ирина Дубцова можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Ирина Дубцова в Львове состоится 06 марта 2014 г, 19:00, Львовский Государственный Цирк.

Ірина Дубцова у Львові. 6 березня 2014 року. Цирк

Всеукраїнський концертний тур Ірини Дубцової - присвячений десятиріччю творчої діяльності.

"10 лет на уровне сердца" - це нова сольна програма співачки, яку побачать і почують 20 міст України . Тур бере початок 22 лютого 2014 і закінчиться великим концертом в Києві в середині квітня.

Ірина Дубцова - російська співачка, поет і композитор, випускниця і переможниця всеросійського телепроекту «Фабрика зірок-4 », фіналістка проекту «Фабрика зірок. Повернення». Член журі двох сезонів міжнародного ТВ проекту Х- Фактор (Україна). Ірина Дубцова не тільки талановита співачка, а й автор десятка визнаних хітів для своїх колег: Філіпа Кіркорова, Тіматі, Алсу, Тетяни Котової, Зари, Слави, Макарські, EMIN.

Популярні хіти, які ви неодмінно почуєте на концерті:

О нём
Как ты там?
Кому? Зачем?
Ветра
Медали
Ешь, молись, люби
Прости меня
Ты тот

Чуттєва, тендітна, незалежна, Ірина стала для своїх шанувальників уособленням жіночності і внутрішньої сили. Мова її пісень проста і зрозуміла для глядача. Музика написана від серця не залишає байдужим навіть найдосвідченішого слухача. Кожна пісня Ірини - це скарбниця почуттів і виплеск емоцій - якими співачка готова ділитися з усім світом. Ось що робить Ірину особливою і неповторною .

Тільки втративши - ми почнемо цінувати.

Тільки запізнившись - вчимося поспішати.

Тільки не любивши - можна відпустити

Тільки бачачи смерть - можна навчитися жити.

Білетне агентство KARABAS.COM надає можливість купити квитки на концерт Ірини Дубцової у Львові зручним для вас способом: банківською картою MasterCard / VISA або переведенням, електронними грошима WebMoney, готівкою в театральних касах KARABAS.COM по всій Україні або кур'єру при доставці квитків, а також через платіжні термінали.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber