ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Ivan Navi 2338318060

Ivan Navi

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Нарешті з сольним концертом у Львові!

Ivan NAVI - український артист, виконавець твоїх улюблених хітів «Такі Молоді», «Пишу тобі листа», «Тимчасовий релакс», «Холодна ніч» і ще багатьох пісень, які ти точно знаєш.

23 травня у MALEVICH CONCERT ARENA виступить харизматичний Ivan NAVI з презентацією альбому «Пишу тобі листа», Tik Tok хітом «Там, де» (Bakun Remix), піснями «На Мить», «Біжи по Небесах» та найкращими треками за всі роки вашої любові.
Він співав українською ще до того як це стало мейнстрімом. Cтворив такі хвилі у 2016 році з піснею «Такі Молоді», що запустив тренд на україномовну танцювальну музику. Він довів, що україномовні пісні можуть співати десятки тисяч людей в унісон на Днях Міста від Львова до Херсону, від Харкова до Ужгорода, а молодий артист може очолювати чарти усіх українських радіостанцій - і так, з україномовними піснями, і ще й два роки поспіль.
Чотирьохразовий номінант професійних музичних премій YUNA та «Золота Жар-Птиця» і «Найкращий виконавець» на радіо за версією авторитетного порталу Tophit у 2019 та 2020 році. За плечима в артиста Ivan NAVI 7 років творчості та 3 тури Україною. І 5 квітня - перший сольний концерт у Києві. Як так сталось? Приходьте і дізнайтесь з перших уст.

Також на вас чекають спеціальні гості і під час концерту буде проведений аукціон для допомоги одному з підрозділів ЗСУ. Про це повідомимо додатково в соцмережах артиста.