Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Ken Hensley (ex-Uriah Heep) в Львове - 1

Ken Hensley (ex-Uriah Heep)

Львов, 17 ноября 2013 г, 20:00
Шоу-паб «The Gas Station» Шоу-паб «The Gas Station»
вул. Джерельна, 20
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Жива легенда світової рок сцени – Ken Hensly (Кен Хенслі) представить у Львові ексклюзивну акустичну програму “The Best” в рамках європейського туру. Один з творців світової рок музики, композитор, автор і майстерний інструменталіст, легендарний Ken Hensley (Uriah Heep).На концерті прозвучать легендарні хіти Uriah Heep, такі як "July Morning", "Lady In Black", "Easy Living", "Look At Yourself" і інші композиції. Крім улюблених хітів Кен Хенслі, дасть відповіді на запитання і, звичайно ж, роздасть автографи. Приготуйте постери, листівки, диски та платівки, щоб залишити собі пам'ятний автограф.Перераховувати всі його успіхи, проекти і заслуги просто безглуздо, досить сказати, що більшість сучасних рок-зірок, серед яких Metallica, Guns N `Roses і Red Hot Chili Peppers називають цю людину серед музикантів, котрі справили на них найбільший вплив. Якби він написав лише «July Morning» (пісня, яка стала неофіційним гімном Болгарії) та «Easy Livin», цього б вистачило, щоб увійти в історію рок-музики. Але Кен Хенслі створив ще добрий десяток хітів, грав у групі Uriah Heep в її кращі часи і пройшов успішний сольний шлях. Тому ім'я Хенслі назавжди увійшло в історію рок-музики XX століття як першого справжнього хітмейкера класичної рок сцени. Чи можна пропустити цей концерт? Відповідь очевидна – Ken Hensly був і залишається одним з найбільш непересічних авторів і виконавців класичної рок сцени. Поспішайте! Кількість квитків обмежена!


Заказать и купить билеты на Ken Hensley (ex-Uriah Heep) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Ken Hensley (ex-Uriah Heep) в Львове состоится 17 ноября 2013 г, 20:00, Шоу-паб «The Gas Station».

Жива легенда світової рок сцени – Ken Hensly (Кен Хенслі) представить у Львові ексклюзивну акустичну програму “The Best” в рамках європейського туру.
Один з творців світової рок музики, композитор, автор і майстерний інструменталіст, легендарний Ken Hensley (Uriah Heep).
На концерті прозвучать легендарні хіти Uriah Heep, такі як "July Morning", "Lady In Black", "Easy Living", "Look At Yourself" і інші композиції.
Крім улюблених хітів Кен Хенслі, дасть відповіді на запитання і, звичайно ж, роздасть автографи. Приготуйте постери, листівки, диски та платівки, щоб залишити собі пам'ятний автограф.
Перераховувати всі його успіхи, проекти і заслуги просто безглуздо, досить сказати, що більшість сучасних рок-зірок, серед яких Metallica, Guns N `Roses і Red Hot Chili Peppers називають цю людину серед музикантів, котрі справили на них найбільший вплив.
Якби він написав лише «July Morning» (пісня, яка стала неофіційним гімном Болгарії) та «Easy Livin», цього б вистачило, щоб увійти в історію рок-музики. Але Кен Хенслі створив ще добрий десяток хітів, грав у групі Uriah Heep в її кращі часи і пройшов успішний сольний шлях. Тому ім'я Хенслі назавжди увійшло в історію рок-музики XX століття як першого справжнього хітмейкера класичної рок сцени.
Чи можна пропустити цей концерт? Відповідь очевидна – Ken Hensly був і залишається одним з найбільш непересічних авторів і виконавців класичної рок сцени.

Поспішайте! Кількість квитків обмежена!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber