ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
LELY45 2372821583

LELY45

350 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 – Стій, давай зіграємо у… шалений вайб на концерті Lely45?
Вже 8-го червня ПРОСТО НЕБА на Вашій улюбленій сцені БІЛЯ БАСЕЙНУ в OTAMAN Beach club відбудеться ПЕРШИЙ концерт ЛІТА 2024 від Vibe Nation разом із LELY45!
LELY45 – українська співачка, що стрімко увірвалась у шоу-бізнес влітку 2021 року з хітом "Вісім". У артистки неймовірний надривний голос, відчайдушні тексти з мудрими сенсами, сучасними проблемами та атмосферним звуком. Авторка таких популярних треків, як «Вісім», «Спробуй купи мене», «Автомагістралі», «Радісно», «Давай, Дивись», «Повітря» і багато інших готова запалювати сцену та ваші серця, залишилась дрібниця – придбати квиток :) Якщо Ви ще не чули Лілу45 і, відповідно, не бували на її концертах, це буде ідеальний момент для знайомства і занурення в світ творчості артистки, вона безсумнівно є свіжим ковтком повітря сучасної української музики!
Пісні Lely45 можна почути на всіх стрімінгових платформах, але найкраще почути їх вживу, чи не так? Відчуйте літній вайб просто неба разом із Vibe Nation. Го вайбити разом!
Ми даруємо враження, Ви – вкладаєте в наближення перемоги, адже частина зібраних коштів піде на потреби 125 бригади ТРО з Львівщини. Продовжуємо донатити та підтримувати Збройні Сили України.
Слава Україні! Слава ЗСУ!