Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ЛСП в Львове - 1

ЛСП

Львов, 30 октября 2016 г, 19:00
Клуб Picasso Клуб Picasso
вул. Зелена, 88
Львов
+380445905555
200 - 300 грн.
Отменено
ЛСП - стрімко набираючий популярність білоруський дует, що складається з Олега «ЛСП» і Романа «Англійця». Незважаючи на те, що поодинці хлопці довгий час представляли радикально протилежні музичні напрямки, їх екстравагантний союз привніс дещо нове не тільки у хіп-хоп культуру, а й в музичну індустрію в цілому. За плечима у ЛСП три соковитих альбоми, але саме за останній рік пісні Вітебськ-Могилевської формації щільно засіли в плеєрах найрізноманітніших людей - від читачів журналу "Афіша" до ортодоксальних реперів. Слідуючи своєму незмінному вектору, Олег і Рома змішають вам найжорстокіший коктейль з фірмового трешу і чаду, ейфорії мелодій і безпросвітної туги текстів.
Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на ЛСП можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт ЛСП в Львове состоится 30 октября 2016 г, 19:00, Клуб Picasso.

ЛСП - стрімко набираючий популярність білоруський дует, що складається з Олега «ЛСП» і Романа «Англійця».

Незважаючи на те, що поодинці хлопці довгий час представляли радикально протилежні музичні напрямки, їх екстравагантний союз привніс дещо нове не тільки у хіп-хоп культуру, а й в музичну індустрію в цілому.

За плечима у ЛСП три соковитих альбоми, але саме за останній рік пісні Вітебськ-Могилевської формації щільно засіли в плеєрах найрізноманітніших людей - від читачів журналу "Афіша" до ортодоксальних реперів.

Слідуючи своєму незмінному вектору, Олег і Рома змішають вам найжорстокіший коктейль з фірмового трешу і чаду, ейфорії мелодій і безпросвітної туги текстів.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber