X
Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ЛСП в Львове

ЛСП

Львов, 30 октября 2016 г, 19:00
Клуб Picasso Клуб Picasso
вул. Зелена, 88
Львов
+380445905555
200 - 300 грн. UAH 73
До события осталось:
2016
9
30
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
ЛСП - стрімко набираючий популярність білоруський дует, що складається з Олега «ЛСП» і Романа «Англійця». Незважаючи на те, що поодинці хлопці довгий час представляли радикально протилежні музичні напрямки, їх екстравагантний союз привніс дещо нове не тільки у хіп-хоп культуру, а й в музичну індустрію в цілому. За плечима у ЛСП три соковитих альбоми, але саме за останній рік пісні Вітебськ-Могилевської формації щільно засіли в плеєрах найрізноманітніших людей - від читачів журналу "Афіша" до ортодоксальних реперів. Слідуючи своєму незмінному вектору, Олег і Рома змішають вам найжорстокіший коктейль з фірмового трешу і чаду, ейфорії мелодій і безпросвітної туги текстів.


ЛСП в других городах:

28пт октября, 2016

ХарьковКлуб Місто

20:00 200 - 200 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на ЛСП можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт ЛСП в Львове состоится 30 октября 2016 г, 19:00.


ЛСП - стрімко набираючий популярність білоруський дует, що складається з Олега «ЛСП» і Романа «Англійця».

Незважаючи на те, що поодинці хлопці довгий час представляли радикально протилежні музичні напрямки, їх екстравагантний союз привніс дещо нове не тільки у хіп-хоп культуру, а й в музичну індустрію в цілому.

За плечима у ЛСП три соковитих альбоми, але саме за останній рік пісні Вітебськ-Могилевської формації щільно засіли в плеєрах найрізноманітніших людей - від читачів журналу "Афіша" до ортодоксальних реперів.

Слідуючи своєму незмінному вектору, Олег і Рома змішають вам найжорстокіший коктейль з фірмового трешу і чаду, ейфорії мелодій і безпросвітної туги текстів.