Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Lviv Wedding Festival в Львове

Lviv Wedding Festival

Львов, 19 марта 2016 г, 10:00
Південний-EXPO Південний-EXPO
вул. Щирецька 36
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 04.03, 05.03
Lviv Wedding Festival 2016 19-20 березня 2016 р., «Південний-EXPO» Організатор: «Mopis» Запрошуємо на найбільш масштабну та красиву подію цієї весни! Лише тут Ви зможете познайомитись з найкращими професіоналами весільної індустрії: фотографами, відеографами, флористами, декораторами, виробниками весільного вбрання, перукарями, візажистами, весільними агенствами та навіть ресторанами. Подивитись їх роботи наживо, задати свої запитання та зрозуміти, скільки це коштує. Відвідавши виставку, Ви зможете побачити, як саме має виглядати день Вашого весілля, та обрати тих людей, що зможуть втілити це в реальність. Серед сотень пропозицій наречені легко оберуть ті, що підходять саме для них. Для тих, хто шукає розваги на весілля, Lviv Wedding Festival стане райським куточком, адже найкращі ведучі, музичні гурти, танцювальні колективи, гумор-шоу, фокусники, анімації - все це і багато іншого ви побачите нон-стоп на великій сцені! А на десерт - Lviv Wedding Quest у рамках Lviv Wedding Festival вже вкотре подарує 100 000 гривень на весілля року! Цікаво буде не лише парам, що готуються до весілля. Кожен знайде для себе дещо особливе. Адже на фестивалі відвідувачів чекають майстер-класи, фотозони, інтерактивні зони, сюрпризи та подарунки. Це чудовий спосіб провести вихідні та отримати нові враження. Поспішайте придбати квитки, адже це буде неймовірно!


Заказать и купить билеты на Lviv Wedding Festival можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Фестиваль Lviv Wedding Festival в Львове состоится 19 марта 2016 г, 10:00.

Lviv Wedding Festival 2016

19-20 березня 2016 р., «Південний-EXPO»

Організатор: «Mopis»

Запрошуємо на найбільш масштабну та красиву подію цієї весни!

Лише тут Ви зможете познайомитись з найкращими професіоналами весільної індустрії: фотографами, відеографами, флористами, декораторами, виробниками весільного вбрання, перукарями, візажистами, весільними агенствами та навіть ресторанами. Подивитись їх роботи наживо, задати свої запитання та зрозуміти, скільки це коштує. Відвідавши виставку, Ви зможете побачити, як саме має виглядати день Вашого весілля, та обрати тих людей, що зможуть втілити це в реальність.

Серед сотень пропозицій наречені легко оберуть ті, що підходять саме для них. Для тих, хто шукає розваги на весілля, Lviv Wedding Festival стане райським куточком, адже найкращі ведучі, музичні гурти, танцювальні колективи, гумор-шоу, фокусники, анімації - все це і багато іншого ви побачите нон-стоп на великій сцені!

А на десерт - Lviv Wedding Quest у рамках Lviv Wedding Festival вже вкотре подарує 100 000 гривень на весілля року!

Цікаво буде не лише парам, що готуються до весілля. Кожен знайде для себе дещо особливе. Адже на фестивалі відвідувачів чекають майстер-класи, фотозони, інтерактивні зони, сюрпризи та подарунки. Це чудовий спосіб провести вихідні та отримати нові враження.

Поспішайте придбати квитки, адже це буде неймовірно!

Подробнее
Свернуть
Подробнее