Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Ляпис Трубецкой в Львове - 1

Ляпис Трубецкой

Львов, 06 апреля 2014 г, 19:00
Дворец спорта "Украина" Дворец спорта "Украина"
ул. Мельникова, 18
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Ляпис Трубецкой у Львів. 6 квітня 2014. Клуб Millennium. Ляпис Трубецкой - популярний гурт, який прославилася на весь пострадянський простір. У мешканців Львова з'явилася чудова можливість побувати на концерті цього запального колективу. Адже яскрава і харизматична білоруська група виступить зі своєю новою концертною програмою у Львові. Ляпис Трубецкой у Львові порадує вас своїми незвичайними піснями, зміст яких неможливо так яскраво і ефектно передати простими словами. Ви зможете зарядитись шаленою енергетикою і драйвом. Група вже більше 20 років радує нас своєю творчістю, за цей час колектив записав чимало успішних альбомів, які можна віднести до класики російськомовного року. Їхні композиції мають дві позитивні властивості: вони ніколи не виходять з моди і не старішають. Обличчям гурту Ляпис Трубецькой є вокаліст Сергій Міхалок, який не тільки володіє прекрасним голосом, а й досконало вміє грати на різних музичних інструментах: на гітарі, акордеоні та перкусії. Концерт Ляпис Трубецкой у ЛьвовіВажко уявити шоу цієї групи без живої і енергійної публіки. Фанати намагаються активно підтримувати улюблених музикантів під час виступу, така можливість буде і у вас. Концерт Ляпис Трубецкой у Львові - це не те місце, де потрібно соромитися своїх емоцій. Тим більше, під композиції Ляпіса просто неможливо стриматися. Вас чекає нова музична програма, атмосфера нестримної енергетики і свято запальної музики. Приходьте на концерт Ляпис Трубецкой у Львові, щоб гідно оцінити неповторний стиль виконання цієї групи. На своїх виступах колектив завжди дарує публіці заряд позитивних емоцій. Квитки Ляпис Трубецкой у ЛьвовіЩоб потрапити на живий виступ культової рок-групи, рекомендуємо заздалегідь купити квитки на Ляпис Трубецкой у Львові. Адже група збирається влаштувати великий сольний концерт. Ви почуєте легендарні хіти, завдяки яким група прославилася на весь пострадянський простір. Білетне агентство "Карабас" пропонує вам через зручну онлайн форму купити квитки на Ляпіс у Львові. Покваптеся, адже квитки тануть на очах. Білетне агентство KARABAS.COM надає можливість купити квитки на концерт групи Ляпис Трубецкой у Львові зручним для вас способом: банківською картою MasterCard / VISA або переведенням, електронними грошима WebMoney, готівкою в театральних касах KARABAS.COM по всій Україні або кур'єру при доставці квитків, а також через платіжні термінали.

Заказать и купить билеты на Ляпис Трубецкой можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Ляпис Трубецкой в Львове состоится 06 апреля 2014 г, 19:00, Дворец спорта "Украина".

Ляпис Трубецкой у Львів. 6 квітня 2014. Клуб Millennium.

Ляпис Трубецкой - популярний гурт, який прославилася на весь пострадянський простір. У мешканців Львова з'явилася чудова можливість побувати на концерті цього запального колективу. Адже яскрава і харизматична білоруська група виступить зі своєю новою концертною програмою у Львові. Ляпис Трубецкой у Львові порадує вас своїми незвичайними піснями, зміст яких неможливо так яскраво і ефектно передати простими словами. Ви зможете зарядитись шаленою енергетикою і драйвом. Група вже більше 20 років радує нас своєю творчістю, за цей час колектив записав чимало успішних альбомів, які можна віднести до класики російськомовного року. Їхні композиції мають дві позитивні властивості: вони ніколи не виходять з моди і не старішають. Обличчям гурту Ляпис Трубецькой є вокаліст Сергій Міхалок, який не тільки володіє прекрасним голосом, а й досконало вміє грати на різних музичних інструментах: на гітарі, акордеоні та перкусії.


Концерт Ляпис Трубецкой у Львові
Важко уявити шоу цієї групи без живої і енергійної публіки. Фанати намагаються активно підтримувати улюблених музикантів під час виступу, така можливість буде і у вас. Концерт Ляпис Трубецкой у Львові - це не те місце, де потрібно соромитися своїх емоцій. Тим більше, під композиції Ляпіса просто неможливо стриматися. Вас чекає нова музична програма, атмосфера нестримної енергетики і свято запальної музики. Приходьте на концерт Ляпис Трубецкой у Львові, щоб гідно оцінити неповторний стиль виконання цієї групи. На своїх виступах колектив завжди дарує публіці заряд позитивних емоцій.

Квитки Ляпис Трубецкой у Львові
Щоб потрапити на живий виступ культової рок-групи, рекомендуємо заздалегідь купити квитки на Ляпис Трубецкой у Львові. Адже група збирається влаштувати великий сольний концерт. Ви почуєте легендарні хіти, завдяки яким група прославилася на весь пострадянський простір. Білетне агентство "Карабас" пропонує вам через зручну онлайн форму купити квитки на Ляпіс у Львові. Покваптеся, адже квитки тануть на очах.

Білетне агентство KARABAS.COM надає можливість купити квитки на концерт групи Ляпис Трубецкой у Львові зручним для вас способом: банківською картою MasterCard / VISA або переведенням, електронними грошима WebMoney, готівкою в театральних касах KARABAS.COM по всій Україні або кур'єру при доставці квитків, а також через платіжні термінали.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber