Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Razomfest 2017 в Львове

Razomfest 2017, Музыка

Львов, 22 апреля 2017 г, 16:00
!FEST REPUBLIC / Фест Репаблик !FEST REPUBLIC / Фест Репаблик
вул. Старознесенська, 24-26
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
22 квітня на сцені фестивалю ви почуєте O.TORVALD, Один в каное, Detach, Без Обмежень, Mountain Breeze. RAZOMFEST 2017 – фестиваль від "Території твого розвитку" (vk.com/rozvyvaj_sebe), де об'єднуються музика, література та подорожі. Фестиваль пройде 22-23 квітня у Львові. 22 квітня – музика. 23 квітня – література та подорожі. Дводенних квитків на фестиваль не буде. Цьогорічний Razomfest буде присвячений 5-річчю "Території твого розвитку", тож навколо пануватиме атмосфера подвійного свята ;) Серед учасників літературної сцени: Юрій Іздрик, Максим Кідрук, Любко Дереш, Юрій Винничук, а також інші письменники та мандрівники, які будуть оголошені найближчим часом. Деталі про Razomfest можна дізнатись на офіційних сторінках фестивалю у соціальних мережах

Заказать и купить билеты на Razomfest 2017, Музыка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Razomfest 2017 в Львове состоится 22 апреля 2017 г, 16:00, !FEST REPUBLIC / Фест Репаблик.

22 квітня на сцені фестивалю ви почуєте O.TORVALD, Один в каное, Detach, Без Обмежень, Mountain Breeze.

RAZOMFEST 2017 – фестиваль від "Території твого розвитку" (vk.com/rozvyvaj_sebe), де об'єднуються музика, література та подорожі. Фестиваль пройде 22-23 квітня у Львові. 22 квітня – музика. 23 квітня – література та подорожі. Дводенних квитків на фестиваль не буде. Цьогорічний Razomfest буде присвячений 5-річчю "Території твого розвитку", тож навколо пануватиме атмосфера подвійного свята ;)

Серед учасників літературної сцени: Юрій Іздрик, Максим Кідрук, Любко Дереш, Юрій Винничук, а також інші письменники та мандрівники, які будуть оголошені найближчим часом.

Деталі про Razomfest можна дізнатись на офіційних сторінках фестивалю у соціальних мережах

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber