Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Океан Ельзи в Львове

Океан Ельзи

Львов, 24 августа 2014 г, 20:00
Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів»
вул. Стрийська, 199
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт Океан Ельзи у Львові. 24 серпня 2014. Стадіон «Арена Львів» Океан Ельзи вже кілька разів визнавалася публікою, як одна з найкращих рок-груп країн СНД! Їх концертні виступи поєднують справжню мелодійність з драйвом і енергетикою року. За плечима групи Океан Ельзи великий творчий шлях. Незважаючи на те, що група вважається вже досить старою, їх як і раніше хочуть слухати і бачити. Океан Ельзи планує дати свій новий сольний концерт у Львові в рамках свого 20-го ювілею. Жоден концертний захід цих талановитих музикантів не проходить без аншлагу! Якщо ви прихильник творчості Океан Ельзи, яка визнана найбільш яскравою і самобутньою групою, вам слід не пропустити майбутній концерт Океан Ельзи у Львові. Концерт Океан Ельзи у ЛьвовіКонцерт Океан Ельзи - це можливість наживо почути якісний і мелодійний рок, а також побачити своїх кумирів. Деякі вважають, що група є порівняно молодою, проте це не так. Адже музиканти ще в 2009 році відзначали 15-річчя, зовсім скоро музиканти відзначатимуть новий ювілей колективу - 20-річчя. За свій творчий шлях у колективі кілька разів змінювався склад, музиканти записали чимало успішних альбомів, встигли очолити найпрестижніші чарти і отримати величезну кількість нагород. На цьому Океан Ельзи не збирається зупинятися. Музикантів дійсно можна назвати живими легендами, і єдиний спосіб побачити живий виступ гурту - це сходити на концерт Океан Ельзи у Львові. Зрозуміло, група не перестає радувати своїх українських фанатів. Як вдалося цій групі завоювати таку велику популярність? Напевно, секрет криється в тому, що концерт Океан Ельзи - це рідні музичні мотиви і незвичайна манера виконання пісень. Романтичні і глибокі композиції музикантів міцно вриваються в пам'ять і душу слухача. Квитки Океан Ельзи у ЛьвовіБезумовно, живі концерти навряд чи можуть замінити красиві кліпи і телевізійні виступи. Купивши квитки Океан Ельзи у Львові, ви потрапите на яскраве шоу з живим звуком, живими емоціями, шаленим драйвом і океаном енергії. Це прекрасна можливість почути старі і нові хіти музикантів. Просунута система оплати квитків, використовувана на нашому сайті, дозволяє швидко купити квитки на Океан Ельзи у Львові. Не втрачайте таку можливість побачити улюблених музикантів, познайомитися з їх новими композиціями і почути  улюблені хіти. Квитки Океан Ельзи повинен купити кожен шанувальник якісного українського року!  Квиткове агентство KARABAS.COM надає можливість купити квитки на концерт Океан Ельзи у Львові зручним для вас способом: банківською картою MasterCard / VISA або переведенням , електронними грошима WebMoney , готівкою в театральних касах KARABAS.COM по всій Україні або кур'єру при доставці квитків , а також через платіжні термінали.  


Заказать и купить билеты на Океан Ельзи можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Океан Ельзи в Львове состоится 24 августа 2014 г, 20:00, Стадіон «Арена Львів».

Концерт Океан Ельзи у Львові. 24 серпня 2014. Стадіон «Арена Львів»

Океан Ельзи вже кілька разів визнавалася публікою, як одна з найкращих рок-груп країн СНД! Їх концертні виступи поєднують справжню мелодійність з драйвом і енергетикою року. За плечима групи Океан Ельзи великий творчий шлях. Незважаючи на те, що група вважається вже досить старою, їх як і раніше хочуть слухати і бачити. Океан Ельзи планує дати свій новий сольний концерт у Львові в рамках свого 20-го ювілею. Жоден концертний захід цих талановитих музикантів не проходить без аншлагу! Якщо ви прихильник творчості Океан Ельзи, яка визнана найбільш яскравою і самобутньою групою, вам слід не пропустити майбутній концерт Океан Ельзи у Львові.

Концерт Океан Ельзи у Львові
Концерт Океан Ельзи - це можливість наживо почути якісний і мелодійний рок, а також побачити своїх кумирів. Деякі вважають, що група є порівняно молодою, проте це не так. Адже музиканти ще в 2009 році відзначали 15-річчя, зовсім скоро музиканти відзначатимуть новий ювілей колективу - 20-річчя. За свій творчий шлях у колективі кілька разів змінювався склад, музиканти записали чимало успішних альбомів, встигли очолити найпрестижніші чарти і отримати величезну кількість нагород. На цьому Океан Ельзи не збирається зупинятися. Музикантів дійсно можна назвати живими легендами, і єдиний спосіб побачити живий виступ гурту - це сходити на концерт Океан Ельзи у Львові. Зрозуміло, група не перестає радувати своїх українських фанатів. Як вдалося цій групі завоювати таку велику популярність? Напевно, секрет криється в тому, що концерт Океан Ельзи - це рідні музичні мотиви і незвичайна манера виконання пісень. Романтичні і глибокі композиції музикантів міцно вриваються в пам'ять і душу слухача.

Квитки Океан Ельзи у Львові
Безумовно, живі концерти навряд чи можуть замінити красиві кліпи і телевізійні виступи. Купивши квитки Океан Ельзи у Львові, ви потрапите на яскраве шоу з живим звуком, живими емоціями, шаленим драйвом і океаном енергії. Це прекрасна можливість почути старі і нові хіти музикантів. Просунута система оплати квитків, використовувана на нашому сайті, дозволяє швидко купити квитки на Океан Ельзи у Львові. Не втрачайте таку можливість побачити улюблених музикантів, познайомитися з їх новими композиціями і почути  улюблені хіти. Квитки Океан Ельзи повинен купити кожен шанувальник якісного українського року! 

Квиткове агентство KARABAS.COM надає можливість купити квитки на концерт Океан Ельзи у Львові зручним для вас способом: банківською картою MasterCard / VISA або переведенням , електронними грошима WebMoney , готівкою в театральних касах KARABAS.COM по всій Україні або кур'єру при доставці квитків , а також через платіжні термінали.

 

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber