ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Олександр Положинський 2372070983

Олександр Положинський

650 - 1200 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

Олександр Положинський запрошує львів’ян на довгоочікуваний виступ

6 червня у клубі !FESTrepublic Олександр Положинський вперше за 5 років виступить в рок форматі у Львові. На концерті будуть презентовані пісні різних років і проектів.

В ці буремні часи виступ Олександра Положинського, який останні два роки перебуває в лавах ЗСУ, – величезний подарунок для прихильників творчості. Адже лише один раз за п’ять років Олександр Положинський виступав у Львові, з ліричним проектом «Три троянди», який є далеким від звичного рокового драйву.

У свою законну відпустку військовослужбовця Олександр Положинський виступить у львівському Fest Republic, та запалить глядачів енергетикою, в яку закохалися мільйони українців протягом багаторічної творчості співака з гарячим серцем - Олександра Положинського. Основу програми складатимуть хіти з репертуару «Тартака», «Був’є» і «Олів’є».

Пісні, що лунатимуть під час львівського концерту, – це енергія в чистому вигляді, яка проникає під шкіру та змушує швидше битися серця слухачів. Щирість, сміливість і драйв, якими Олександр завжди щедро ділиться зі своїми шанувальниками, – дадуть потужний заряд енергії кожному українцю, який свідомо прагне підтримувати вогонь у своїй душі задля подальшої боротьби за нашу перемогу.