Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Omnia в Львове

Omnia

Львов, 13 февраля 2016 г, 23:00
Event hall «КІНО» Event hall «КІНО»
пр-т Чорновола, 2
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Зустрiчай нiч усix закоханих у Event-hall KINO разом з Omnia - найуспішнішим українським саунд-продюсером на міжнародній EDM арені Двічі ТОП-діджей країни за версією TOPDJ, перший українець у світовому Топ-100 діджеїв! Його треки видаються на тому самому лейблі Armada Music! І ти, безперечно, заслухав до дірок його спільний трек з DJ IRA '- який назвали треком року відразу 5 діджеїв з Топ-100: # 1 Armin Van Buuren, # 13 Markus Schulz, # 50 Tenishia, # 53 Бобіна, # 87 Енді Мур! Звичайно, ти в курсі, що Omnia має рідкісну можливість виступити в Україні, тому зустрічі з українськими фанатами проходять особливо атмосферно. Готуйся! У Львові Omnia відірветься на повну і подарує своїм шанувальникам незабутній сет!


Заказать и купить билеты на Omnia можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Omnia в Львове состоится 13 февраля 2016 г, 23:00, Event hall «КІНО».

Зустрiчай нiч усix закоханих у Event-hall KINO разом з Omnia - найуспішнішим українським саунд-продюсером на міжнародній EDM арені

Двічі ТОП-діджей країни за версією TOPDJ, перший українець у світовому Топ-100 діджеїв! Його треки видаються на тому самому лейблі Armada Music!

І ти, безперечно, заслухав до дірок його спільний трек з DJ IRA '- який назвали треком року відразу 5 діджеїв з Топ-100: # 1 Armin Van Buuren, # 13 Markus Schulz, # 50 Tenishia, # 53 Бобіна, # 87 Енді Мур!

Звичайно, ти в курсі, що Omnia має рідкісну можливість виступити в Україні, тому зустрічі з українськими фанатами проходять особливо атмосферно.

Готуйся! У Львові Omnia відірветься на повну і подарує своїм шанувальникам незабутній сет!

g>  
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber