Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Pianoбой в Львове - 1

Pianoбой

Львов, 28 октября 2016 г, 19:00
!FEST REPUBLIC / Фест Репаблик !FEST REPUBLIC / Фест Репаблик
вул. Старознесенська, 24-26
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Увага, Львів!Епічна сага щодо концерту Pianoбой у місті Лева добігає кінця. Концерт у Львові в рамках всеукраїнського туру Take OFF, який спочатку мав відбутись у event-hall KINO (але його закрили), потім, за відсутністю інших залів, був перенесений у палац спорту "Україна" (але він старий, незручний, та не опалюється), все ж таки відбудеться на новому місці - у щойно відкритому клубі !FEST REPUBLIC, що розташований на вул. Старознесеньській, 24-26. Дата та час концерту лишаються незмінними - 28 жовтня, 19.00. Група Pianoбой не уявляє свого осіннього туру без гостинного та співаючого Львова, а наразі це найкраща можливість якісно провести повноцінний наш сольний концерт. Трошки орг.інформації: Слухачам, які придбали квитки у звичайну фан-зону робити нічого не потрібно - ваші квитки лишаються дійснимиСлухачам, які придбали квитки на сидячі місця у день концерту будуть запропоновані місця за столами, або можливість обміняти квитки на квитки у фан-зонуСлухачі, які придбали квитки у VIP-фан-зону, зможуть в день концерту, за допомоги організаторів, обміняти свої квитки на квитки у звичайну фан-зону та повернути різницю у ціні. VIP-фан-зони не буде. Решта інформації - на афіші.   Концерт групи Pianoбой - це, звичайно, не футбол. Але він теж відбудеться за будь-якої погоди)

Pianoбой в других городах:

23пн апреля, 2018

СумыТеатр им. Щепкина

19:00 200 - 480 50+ шт. купить
27пт апреля, 2018

ЧерниговЧерниговский Обл...

19:00 250 - 500 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Pianoбой можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Pianoбой в Львове состоится 28 октября 2016 г, 19:00, !FEST REPUBLIC / Фест Репаблик.

Увага, Львів!

Епічна сага щодо концерту Pianoбой у місті Лева добігає кінця. Концерт у Львові в рамках всеукраїнського туру Take OFF, який спочатку мав відбутись у event-hall KINO (але його закрили), потім, за відсутністю інших залів, був перенесений у палац спорту "Україна" (але він старий, незручний, та не опалюється), все ж таки відбудеться на новому місці - у щойно відкритому клубі !FEST REPUBLIC, що розташований на вул. Старознесеньській, 24-26. Дата та час концерту лишаються незмінними - 28 жовтня, 19.00. Група Pianoбой не уявляє свого осіннього туру без гостинного та співаючого Львова, а наразі це найкраща можливість якісно провести повноцінний наш сольний концерт. Трошки орг.інформації:

Слухачам, які придбали квитки у звичайну фан-зону робити нічого не потрібно - ваші квитки лишаються дійсними

Слухачам, які придбали квитки на сидячі місця у день концерту будуть запропоновані місця за столами, або можливість обміняти квитки на квитки у фан-зону

Слухачі, які придбали квитки у VIP-фан-зону, зможуть в день концерту, за допомоги організаторів, обміняти свої квитки на квитки у звичайну фан-зону та повернути різницю у ціні.

VIP-фан-зони не буде. Решта інформації - на афіші.   

Концерт групи Pianoбой - це, звичайно, не футбол. Але він теж відбудеться за будь-якої погоди)

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber