Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт «Jazz Bez-2014» «Steve Houben Quartet» (BE/USA) та «Trio Shofar» (PL) в Львове

«Jazz Bez-2014» «Steve Houben Quartet» (BE/USA) та «Trio Shofar» (PL)

Львов, 14 декабря 2014 г, 19:00
Львівський театр опери та балету Львівський театр опери та балету
пр. Свободи, 28
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Концерти Фестивалі Львів14 грудня 2014 р, неділя 19:00Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28)Концерт до 200-річчя винахідника саксофона Адольфа Сакса «Stewe Houben Quartet» (BE/USA) Steve Houben – саксофон, флейтаPascal Mohy – фортепіаноSam Gerstmans – контрабасRichard Hollander – барабани Стів Губен – легендарний бельгійський джазовий саксофоніст і флейтист та педагог народився 1950 року у Валлонському місті Льєж. До джазу Стіва заохотив його дядько - відомий бельгійський джазмен Жак Пельцер. Закінчивши Музичний коледж Берклі в США, Стів повернувся до Бельгії і відкрив у Льєжській консерваторі, перший семінар з джазової музики. Після багаторічного керівництва цією спеціальністю, у 2012 році очолив консерваторію. Ще у 2010 році музикант був обраний до Бельгійської Королівської Академії наук і мистецтв. Як соліст виступав в різні роки у співпраці з такими легендами світового джазу, як Джордж Коулман, Джеррі Малліґан, Майк Стерн, Джо Ньюман, а із Четом Бейкером і Білом Фріселом записав спільні альбоми. 1998 року бельгійські радіостанції RTBF і VRT влаштували загальнонаціональний конкурс на якому слухачі визнали Стіва Губена кращим бельгійським саксофоністом та кращим бельгійським і європейським флейтистом року. У 2000 році виграв бельгійський приз «Золотий Джанго» за досягнення в культурі. Стіва Губен записав близько 15 альбомів як лідер і безліч альбомів як сайдмен. Завдяки відкритій свідомості, Губену легко твориться у різних стилях: джаз, ф'южн, класична музика, world music… «Trio Shofar» (PL) Raphael Rogiński – електрична гітараMikołaj Trzaska – альт-саксофон, кларнетиMacio Moretti – перкусія Репертуар тріо Shofar складається з традиційної єврейської релігійної музики. Так як відрізняються коментування тори, так і музика тріо відтворює різні течії релігійності.Твори, які виконує тріо, походять з довоєнних музикознавчих досліджень з регіонів України, Польщі та Молдавії. Це, найчастіше, так звані «ніґуни» – магічні релігійні пісні, що у деяких випадках мають вводити в транс і екстаз. Також гурт грає «фрейлакси» - більш танцювальну музику і пісні, що походять з єврейської літургії. Зараз концертну програму, здебільшого складають пісні із хасидською традицією. Основним стимулом для захоплення цією традиції було віднайдення Рафаелем Рогіньским колекції хасидської пісні Бєрґовського. Цей музикознавець на початку 20-х років вивчав єврейську музику. Одним з результатів його роботи був том, присвячений хасидській традиції. Зберігаючи у незмінному вигляді матеріал звукових доріжок, можна знати весь спектр хасидської музики та культури, пов'язаної з нею. Все це поєднане з сучасним підходом до творчих форм джазу. Shofar дебютував 2007 року з альбомом "Shofar", другий альбом "Ha-Huncvot" мав прем’єру 2013 року у Lincoln Center в Нью-Йорку.

Заказать и купить билеты на «Jazz Bez-2014» «Steve Houben Quartet» (BE/USA) та «Trio Shofar» (PL) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт «Jazz Bez-2014» «Steve Houben Quartet» (BE/USA) та «Trio Shofar» (PL) в Львове состоится 14 декабря 2014 г, 19:00, Львівський театр опери та балету.

Концерти Фестивалі Львів
14 грудня 2014 р, неділя 19:00
Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28)
Концерт до 200-річчя винахідника саксофона Адольфа Сакса

«Stewe Houben Quartet» (BE/USA)

Steve Houben – саксофон, флейта
Pascal Mohy – фортепіано
Sam Gerstmans – контрабас
Richard Hollander – барабани

Стів Губен – легендарний бельгійський джазовий саксофоніст і флейтист та педагог народився 1950 року у Валлонському місті Льєж.

До джазу Стіва заохотив його дядько - відомий бельгійський джазмен Жак Пельцер. Закінчивши Музичний коледж Берклі в США, Стів повернувся до Бельгії і відкрив у Льєжській консерваторі, перший семінар з джазової музики. Після багаторічного керівництва цією спеціальністю, у 2012 році очолив консерваторію. Ще у 2010 році музикант був обраний до Бельгійської Королівської Академії наук і мистецтв.

Як соліст виступав в різні роки у співпраці з такими легендами світового джазу, як Джордж Коулман, Джеррі Малліґан, Майк Стерн, Джо Ньюман, а із Четом Бейкером і Білом Фріселом записав спільні альбоми.

1998 року бельгійські радіостанції RTBF і VRT влаштували загальнонаціональний конкурс на якому слухачі визнали Стіва Губена кращим бельгійським саксофоністом та кращим бельгійським і європейським флейтистом року. У 2000 році виграв бельгійський приз «Золотий Джанго» за досягнення в культурі.

Стіва Губен записав близько 15 альбомів як лідер і безліч альбомів як сайдмен. Завдяки відкритій свідомості, Губену легко твориться у різних стилях: джаз, ф'южн, класична музика, world music…

«Trio Shofar» (PL)

Raphael Rogiński – електрична гітара
Mikołaj Trzaska – альт-саксофон, кларнети
Macio Moretti – перкусія

Репертуар тріо Shofar складається з традиційної єврейської релігійної музики. Так як відрізняються коментування тори, так і музика тріо відтворює різні течії релігійності.
Твори, які виконує тріо, походять з довоєнних музикознавчих досліджень з регіонів України, Польщі та Молдавії.

Це, найчастіше, так звані «ніґуни» – магічні релігійні пісні, що у деяких випадках мають вводити в транс і екстаз. Також гурт грає «фрейлакси» - більш танцювальну музику і пісні, що походять з єврейської літургії. Зараз концертну програму, здебільшого складають пісні із хасидською традицією. Основним стимулом для захоплення цією традиції було віднайдення Рафаелем Рогіньским колекції хасидської пісні Бєрґовського. Цей музикознавець на початку 20-х років вивчав єврейську музику. Одним з результатів його роботи був том, присвячений хасидській традиції. Зберігаючи у незмінному вигляді матеріал звукових доріжок, можна знати весь спектр хасидської музики та культури, пов'язаної з нею. Все це поєднане з сучасним підходом до творчих форм джазу.

Shofar дебютував 2007 року з альбомом "Shofar", другий альбом "Ha-Huncvot" мав прем’єру 2013 року у Lincoln Center в Нью-Йорку.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber