Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Танцевальный ринг Ансамбль им. Вирского vs Ансамбль Rustavi в Львове - 1

Танцевальный ринг Ансамбль им. Вирского vs Ансамбль Rustavi

Львов, 14 марта 2016 г, 19:00
Львівський театр опери та балету Львівський театр опери та балету
пр. Свободи, 28
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Вперше в Україні-Танцювальний Ринг: Ансамбль ім. Вірського(Україна) VS Ансамбль “RUSTAVI” (Грузія) 14 березня, 19:00 Львів, Оперний театр Гордість України та гордість Грузії-всім відомий ансамбль ім. П.Вірського та не менш славетний ансамбль «RUSTAVI»- презентують Вашій увазі справжній танцювальний поєдинок! Місцем зустрічі стане танцювальний ринг оперного театру міста Львів. Одні з талановитіших національних колективів змагатимуться за головний приз-глядацькі серця! Два яскравих національних колорита, неприборкана енергія та артистизм танців, неперевершена майстерність та оригінальна подача народних стилів сколихнуть серця глядачів та змусять аплодувати стоячи! Це унікальне в концертному житті країни дійство поєднає на одній сцені сотню віртуозних артистів та увійде в сучасну культурну історію України та Грузії! Щоразу помилково здається ніби пік досконалості та майстерності вже досягнуто… Але з кожним виходом віртуозна досконалість артистів перевершує всі наші очікування! Унікальну можливість насолодитися танцювальним дійством такого розміру, відчути колосальний заряд енергії від національного духу двох величних країн, пройнятися ейфорією та неподільним драйвом таких різних культур Ви отримаєте 14 березня в Оперному театрі! Гордість України-Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського. Ансамбль ім.Вірського-це 100 найсильніших артистів, які за допомогою танцю сповнюють глядача запальною українською енергетикою. Кожен виступ ансамблю ім. Вірського-це унікальне поєднання колористики, енергії та артистизму. Яскраві та відшліфовані рухи, неперевершені стрибки, блискавичні оберти та постійно змінна динаміка, а також віртуозність, майстерність та оригінальність в подачі народного танцю зробили його одним з найкращих у світі! Гордість Грузії-Народний Академічний ансамбль народної пісні та танцю сонячної Грузії-«RUSTAVI». Ансамбль «RUSTAVI», історія якого розпочалася ще з 1968 року досягла своєї феноменальної майстерності. До складу ансамблю входять 60 танцюристів-віртуозів, 12 членів хору та власний оркестр, який використовує під час виступів виключно національні музичні інструменти. Щоразу танцюристи демонструють неперевершену, відточену до досконалості хореографічну майстерність подачі народного танцю! За період свого існування, а це майже півстоліття-Державний ансамбль «RUSTAVI» захоплював глядачів своєю майстерністю та зривав овації на більше ніж 4000концертах в 70 країнах Європи та Азії! Яскраві костюми, блискуче виконання, неперевершена хореографія здатна сколихнуте серце навіть самого вибагливого та претензійного глядача! Танцювальний стиль «RUSTAVI» підкреслює всім відому самобутність, неподільну щирість та душевну теплоту сонячної Грузії!


Заказать и купить билеты на Танцевальный ринг Ансамбль им. Вирского vs Ансамбль Rustavi можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Танцевальный ринг Ансамбль им. Вирского vs Ансамбль Rustavi в Львове состоится 14 марта 2016 г, 19:00, Львівський театр опери та балету.

Вперше в Україні-Танцювальний Ринг:

Ансамбль ім. Вірського(Україна) VS Ансамбль “RUSTAVI” (Грузія)

14 березня, 19:00

Львів, Оперний театр

Гордість України та гордість Грузії-всім відомий ансамбль ім. П.Вірського та не менш славетний ансамбль «RUSTAVI»- презентують Вашій увазі справжній танцювальний поєдинок! Місцем зустрічі стане танцювальний ринг оперного театру міста Львів. Одні з талановитіших національних колективів змагатимуться за головний приз-глядацькі серця! Два яскравих національних колорита, неприборкана енергія та артистизм танців, неперевершена майстерність та оригінальна подача народних стилів сколихнуть серця глядачів та змусять аплодувати стоячи!

Це унікальне в концертному житті країни дійство поєднає на одній сцені сотню віртуозних артистів та увійде в сучасну культурну історію України та Грузії!

Щоразу помилково здається ніби пік досконалості та майстерності вже досягнуто… Але з кожним виходом віртуозна досконалість артистів перевершує всі наші очікування!

Унікальну можливість насолодитися танцювальним дійством такого розміру, відчути колосальний заряд енергії від національного духу двох величних країн, пройнятися ейфорією та неподільним драйвом таких різних культур Ви отримаєте 14 березня в Оперному театрі!

Гордість України-Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського.

Ансамбль ім.Вірського-це 100 найсильніших артистів, які за допомогою танцю сповнюють глядача запальною українською енергетикою. Кожен виступ ансамблю ім. Вірського-це унікальне поєднання колористики, енергії та артистизму. Яскраві та відшліфовані рухи, неперевершені стрибки, блискавичні оберти та постійно змінна динаміка, а також віртуозність, майстерність та оригінальність в подачі народного танцю зробили його одним з найкращих у світі!

Гордість Грузії-Народний Академічний ансамбль народної пісні та танцю сонячної Грузії-«RUSTAVI».

Ансамбль «RUSTAVI», історія якого розпочалася ще з 1968 року досягла своєї феноменальної майстерності. До складу ансамблю входять 60 танцюристів-віртуозів, 12 членів хору та власний оркестр, який використовує під час виступів виключно національні музичні інструменти. Щоразу танцюристи демонструють неперевершену, відточену до досконалості хореографічну майстерність подачі народного танцю! За період свого існування, а це майже півстоліття-Державний ансамбль «RUSTAVI» захоплював глядачів своєю майстерністю та зривав овації на більше ніж 4000концертах в 70 країнах Європи та Азії! Яскраві костюми, блискуче виконання, неперевершена хореографія здатна сколихнуте серце навіть самого вибагливого та претензійного глядача! Танцювальний стиль «RUSTAVI» підкреслює всім відому самобутність, неподільну щирість та душевну теплоту сонячної Грузії!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber