Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Alfa Jazz Fest 2013 в Львове

Alfa Jazz Fest 2013

Львов, 14 июня 2013 г, 19:00
Парк Культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького Парк Культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького
вул. Болгарська, 4
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Alfa Jazz Fest – Міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить у Львові у червні. У 2013 році фестиваль відбудеться 13-16 червня. Хедлайнери 2013: Dirty Dozen Brass Band, Avishai Cohen with Strings, Till Brönner, Al Di Meola, Charlie Haden Quartet West та Bobby McFerrin. Три великих сцени у місті. Понад 100 музикантів з різних країн. Близько 100 годин концертів. Майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу. Программа на 14 червня I відділення: Till Brönner Другий день на Головній сцені Alfa Jazz Fest 2013 відкриє виступ видатного німецького джазового трубача, співака, композитора, аранжувальника і продюсера Тіля Брьоннера. Один з найвідоміших у світі європейських джазменів не дотримується якоїсь певної стилістики в музиці і постійно експериментує, унікальним чином поєднуючи в своїй творчості бібоп, фьюжн і сучасну поп-музику. Кожен його альбом оригінальний і неповторний. Сам володар багатьох музичних нагород (зокрема, премії Grammy) називає власну музику саундтреком до фільму внутрішніх почуттів. Протягом тривалої кар’єри Тіль Брьоннер працював з багатьма відомими музикантами, серед яких Ерні Воттс, Нільс Ландгрен, Ел Фостер, Дейв Брубек, Чака Кан, Наталі Коул, Тоні Беннетт, Рей Браун, Джонні Гріффін, Алан Бродбент, Пітер Ерскін та багато інших. У Львові Тіль Брьоннер представить свій останній альбом, який назвав просто Till Brönner (2012). II відділення: Al Di Meola Plays Beatles and More Другим концертом 14 червня стане виступ добре відомого в Україні гітариста Ела Ді Меоли. Один з найкращих гітаристів усіх часів за версією журналу Classic Rock і неодноразовий переможець читацького голосування журналу Guitar Player, Ді Меола однаково успішно виконує музику будь-яких стилів. Але найбільше визнання музиканту принесли його джаз-ф'южн записи, в яких відчувається вплив латиноамериканської музики. Відомим у всьому світі Ел Ді Меола став завдяки Чіку Коріа, який запросив молодого гітариста в свій ф'южн-проект Return To Forever. Записи у складі цього колективу, а також численні сольні альбоми швидко поставили музиканта в один ряд з провідними сучасними гітаристами світу. У 2011-му році для альбому Pursuit of Radical Rhapsody Ді Меола записав пісню Джона Леннона і Пола Маккартні Strawberry Fields. Наступним кроком у цьому напрямку став альбом, що повністю складається з кавер-версій композицій Beatles. Саме проект Al Di Meola plays Beatles and More і буде презентовано у Львові.

Заказать и купить билеты на Alfa Jazz Fest 2013 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Alfa Jazz Fest 2013 в Львове состоится 14 июня 2013 г, 19:00, Парк Культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Alfa Jazz Fest – Міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить у Львові у червні. У 2013 році фестиваль відбудеться 13-16 червня. Хедлайнери 2013: Dirty Dozen Brass Band, Avishai Cohen with Strings, Till Brönner, Al Di Meola, Charlie Haden Quartet West та Bobby McFerrin. Три великих сцени у місті. Понад 100 музикантів з різних країн. Близько 100 годин концертів. Майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.

Программа на 14 червня

I відділення: Till Brönner

Другий день на Головній сцені Alfa Jazz Fest 2013 відкриє виступ видатного німецького джазового трубача, співака, композитора, аранжувальника і продюсера Тіля Брьоннера. Один з найвідоміших у світі європейських джазменів не дотримується якоїсь певної стилістики в музиці і постійно експериментує, унікальним чином поєднуючи в своїй творчості бібоп, фьюжн і сучасну поп-музику. Кожен його альбом оригінальний і неповторний. Сам володар багатьох музичних нагород (зокрема, премії Grammy) називає власну музику саундтреком до фільму внутрішніх почуттів.

Протягом тривалої кар’єри Тіль Брьоннер працював з багатьма відомими музикантами, серед яких Ерні Воттс, Нільс Ландгрен, Ел Фостер, Дейв Брубек, Чака Кан, Наталі Коул, Тоні Беннетт, Рей Браун, Джонні Гріффін, Алан Бродбент, Пітер Ерскін та багато інших.

У Львові Тіль Брьоннер представить свій останній альбом, який назвав просто Till Brönner (2012).

II відділення: Al Di Meola Plays Beatles and More

Другим концертом 14 червня стане виступ добре відомого в Україні гітариста Ела Ді Меоли. Один з найкращих гітаристів усіх часів за версією журналу Classic Rock і неодноразовий переможець читацького голосування журналу Guitar Player, Ді Меола однаково успішно виконує музику будь-яких стилів. Але найбільше визнання музиканту принесли його джаз-ф'южн записи, в яких відчувається вплив латиноамериканської музики. Відомим у всьому світі Ел Ді Меола став завдяки Чіку Коріа, який запросив молодого гітариста в свій ф'южн-проект Return To Forever. Записи у складі цього колективу, а також численні сольні альбоми швидко поставили музиканта в один ряд з провідними сучасними гітаристами світу.

У 2011-му році для альбому Pursuit of Radical Rhapsody Ді Меола записав пісню Джона Леннона і Пола Маккартні Strawberry Fields. Наступним кроком у цьому напрямку став альбом, що повністю складається з кавер-версій композицій Beatles. Саме проект Al Di Meola plays Beatles and More і буде презентовано у Львові.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber