Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ТНМК (Танок на майдані Конґо) в Львове - 1

ТНМК (Танок на майдані Конґо)

Львов, 19 мая 2014 г, 19:00
Філармонія Філармонія
вул. Чайковського, 7
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Танок на майдані Конґо (ТНМК) –  український хіп-хоп гурт, заснований у 1996 році в Харкові, за версією музичної премії "ЮНА" – один з шести кращих українських гуртів  за останні 20 років.   Крім того ТНМК є переможцями фестивалю «Червона Рута-97» (кращий танцювальний проект і кращий шлягер фестивалю «Зробі мені хіп-хоп»), двічі отримувала Золоте перо Жар-Птиці від фестивалю «Таврійські Ігри» в номінації «Краща Альтернативна Група». В арсеналі гурту: 30 відеокліпів; 5 номерних альбомів; 4 спеціальних проекти, виданих на CD; 2 DVD. ТНМК брали участь в більш ніж 100 фестивалях в Україні, Канаді, Франції, Германії, Польщі, Угорщині, Росії. ТНМК записали більше 20 дуетів з артистами з різних країн -  Apollo  440 (Англія),  Mgzavrebi  (Грузія), Михей (Росія), «ВІА Гра», Софія Ротару, Ніна Матвієнко і т.д.


Заказать и купить билеты на ТНМК (Танок на майдані Конґо) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт ТНМК (Танок на майдані Конґо) в Львове состоится 19 мая 2014 г, 19:00, Філармонія.

Танок на майдані Конґо (ТНМК) –  український хіп-хоп гурт, заснований у 1996 році в Харкові, за версією музичної премії "ЮНА" – один з шести кращих українських гуртів  за останні 20 років.  

Крім того ТНМК є переможцями фестивалю «Червона Рута-97» (кращий танцювальний проект і кращий шлягер фестивалю «Зробі мені хіп-хоп»), двічі отримувала Золоте перо Жар-Птиці від фестивалю «Таврійські Ігри» в номінації «Краща Альтернативна Група».

В арсеналі гурту:
30 відеокліпів;
5 номерних альбомів;
4 спеціальних проекти, виданих на CD;
2 DVD.

ТНМК брали участь в більш ніж 100 фестивалях в Україні, Канаді, Франції, Германії, Польщі, Угорщині, Росії. ТНМК записали більше 20 дуетів з артистами з різних країн -  Apollo  440 (Англія),  Mgzavrebi  (Грузія), Михей (Росія), «ВІА Гра», Софія Ротару, Ніна Матвієнко і т.д.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber