Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Творческий вечер Дины Рубиной в Львове

Творческий вечер Дины Рубиной

Львов, 14 мая 2016 г, 19:00
Перший театр Перший театр
ул. Гнатюка, 11
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Для того, щоб любити творчість Діни Рубіної не треба бути особливим цінителем і знавцем літератури, не потрібно носити окуляри, навіть можна не мати відмінних оцінок з зарубіжної літератури. Тут як у Висоцького: «Відкрию кодекс на будь-якій сторінці і не можу, читаю до кінця...» Це може бути випадкова книга, порада приятельки, коментар з інтернету і все... Ви в полоні, Ви в рабстві, причому добровільному. А всього навсього треба розуміти російську мову і вміти читати. Книги Рубіної чітко ведуть Вас по життю, залишаючи глибоку борозну в душі, засіваючи її своїми образами і сюжетами, яким так хочеться відповідати. Смачне блюдо ці книги. Причому це не десерт і не філіжанка кави. Це основна страва Вашого вільного часу, який так шкода витрачати на дрібниці, але так легко розлучитися з ним, тримаючи в руках нову подарункову книгу Діни Рубіної «Золота нитка», видану в Україні! Загальний тираж книг Діни Рубіної близько 8 мільйонів. Її книги перекладені на 35 мов світу. Приємно усвідомлювати, що коріння письменниці є так само і в Україні, вона народилася в сім'ї художника Іллі Давидовича Рубіна (родом з Харкова) і вчительки історії Рити Олександрівни Рубіної (родом з Полтави), а чоловік - художник Борис Карафелов (родом з Вінниці), постійний ілюстратор її творів. Може тому книги Діни Рубіної дуже образні і буквально «фільмогенічні». Вже знято 8 фільмів за її творами. Більшість письменників – люди домашні або ж люблять розмовляти з такими як вони, творчими особистостями, а на публіці в основному обмежуються двома-трьома фразами. Але Діна Рубіна, як і її друг поет Ігор Губерман, люди з іншого «тіста». На сцені вона чудовий читець, артист, імпровізатор і співрозмовник. У кожного глядача створюється враження, що вона читає і говорить конкретно з ним, пронизуючи своєю енергетикою та харизмою. Рубіна пройшла велику школу життя: Ташкент – Москва – Єрусалим. Скрізь з нуля, з самого початку. Вона пробилася, прижилася, пустила коріння, стала своєю, полюбилася читачам. Також і наша рідна Україна віддає сьогодні Діні Рубіній свою вдячність, подяку та любов! Запрошуємо всіх на творчий вечір Діни Рубіної 14 травня о 19:00 в Перший український театр для дітей та юнацтва, отримати заряд позитивних емоцій та інтелектуальних знань!

Заказать и купить билеты на Творческий вечер Дины Рубиной можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Творческий вечер Дины Рубиной в Львове состоится 14 мая 2016 г, 19:00, Перший театр.

Для того, щоб любити творчість Діни Рубіної не треба бути особливим цінителем і знавцем літератури, не потрібно носити окуляри, навіть можна не мати відмінних оцінок з зарубіжної літератури. Тут як у Висоцького: «Відкрию кодекс на будь-якій сторінці і не можу, читаю до кінця...»

Це може бути випадкова книга, порада приятельки, коментар з інтернету і все... Ви в полоні, Ви в рабстві, причому добровільному. А всього навсього треба розуміти російську мову і вміти читати.

Книги Рубіної чітко ведуть Вас по життю, залишаючи глибоку борозну в душі, засіваючи її своїми образами і сюжетами, яким так хочеться відповідати. Смачне блюдо ці книги. Причому це не десерт і не філіжанка кави. Це основна страва Вашого вільного часу, який так шкода витрачати на дрібниці, але так легко розлучитися з ним, тримаючи в руках нову подарункову книгу Діни Рубіної «Золота нитка», видану в Україні!

Загальний тираж книг Діни Рубіної близько 8 мільйонів. Її книги перекладені на 35 мов світу.

Приємно усвідомлювати, що коріння письменниці є так само і в Україні, вона народилася в сім'ї художника Іллі Давидовича Рубіна (родом з Харкова) і вчительки історії Рити Олександрівни Рубіної (родом з Полтави), а чоловік - художник Борис Карафелов (родом з Вінниці), постійний ілюстратор її творів. Може тому книги Діни Рубіної дуже образні і буквально «фільмогенічні». Вже знято 8 фільмів за її творами.

Більшість письменників – люди домашні або ж люблять розмовляти з такими як вони, творчими особистостями, а на публіці в основному обмежуються двома-трьома фразами. Але Діна Рубіна, як і її друг поет Ігор Губерман, люди з іншого «тіста». На сцені вона чудовий читець, артист, імпровізатор і співрозмовник. У кожного глядача створюється враження, що вона читає і говорить конкретно з ним, пронизуючи своєю енергетикою та харизмою.

Рубіна пройшла велику школу життя: Ташкент – Москва – Єрусалим. Скрізь з нуля, з самого початку. Вона пробилася, прижилася, пустила коріння, стала своєю, полюбилася читачам. Також і наша рідна Україна віддає сьогодні Діні Рубіній свою вдячність, подяку та любов!

Запрошуємо всіх на творчий вечір Діни Рубіної 14 травня о 19:00 в Перший український театр для дітей та юнацтва, отримати заряд позитивних емоцій та інтелектуальних знань!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber