X
Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
семинар Ukrainian Business Marathon в Львове

Ukrainian Business Marathon

Львов, 18 февраля 2017 г, 09:00
Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів»
вул. Стрийська, 199
Львов
+380445905555
2750 - 15000 грн. UAH 465
До события осталось:
2017
1
18
09
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
UKRAINIAN BUSINESS MARATHON – бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід провідних експертів у бізнес сфері та вдосконалити власну справу. ПРОГРАМА ЗАХОДУ складається із шести секторів – “Психологія”, “Продукт”, “Фінансове управління і планування”, “Маркетинг і продажі”, “Бізнес процеси. Автоматизація” та “Команда”. 14 ТОПОВИХ СПІКЕРІВ cеред яких Микола Сапсан, Ігор Граф, Анна Ткаченко, Людмила Харив, Євген Василенко та Володимир Поліщук розберуть Ваш бізнес до атомів, нададуть результативних практичних порад. Унікальним елементом марафону є БІЗНЕС-ГРА, протягом якої учасники зможуть на практиці проявити свої бізнес навички, вдосконалити їх і в нагороду отримати цінні призи, серед яких путівки на подорож закордон. МІСІЯ UBM – розвиток підприємницької діяльності в Україні, через створення умов для найбільш продуктивного обміну досвідом з передовими експертами в основних галузях бізнесу. ЦІЛЬ UBM – створити бізснес-подію такого формату і якості, щоб 100% учасників поставили оцінку події 10 балів з 10. ФОРМАТИ УЧАСТІ(CLASSIC) :Акредитація на марафон у відповідному секторі;Ранкова кава;Книга учасника;Сертифікат про участь;AfterParty; (BUSINESS):+Пакети матеріалів від спікерів;Доступ до закритої групи у FB для учасників форуму;Фуршет;Спеціальні подарунки від партнерів; (VIP):+Vip подарунки від партнерів;Окремий столик реєстрацій;Доступ до закритої групи у FB зі спікерами;Кращі місця в партері; (PREMIUM):+Ексклюзивні місця перед сценою;Фотосесія зі спікерами;Закрита вечірка зі спікерами;

Заказать и купить билеты на Ukrainian Business Marathon можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Семинар Ukrainian Business Marathon в Львове состоится 18 февраля 2017 г, 09:00.

UKRAINIAN BUSINESS MARATHON – бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід провідних експертів у бізнес сфері та вдосконалити власну справу.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ складається із шести секторів – “Психологія”, “Продукт”, “Фінансове управління і планування”, “Маркетинг і продажі”, “Бізнес процеси. Автоматизація” та “Команда”.

14 ТОПОВИХ СПІКЕРІВ cеред яких Микола Сапсан, Ігор Граф, Анна Ткаченко, Людмила Харив, Євген Василенко та Володимир Поліщук розберуть Ваш бізнес до атомів, нададуть результативних практичних порад.

Унікальним елементом марафону є БІЗНЕС-ГРА, протягом якої учасники зможуть на практиці проявити свої бізнес навички, вдосконалити їх і в нагороду отримати цінні призи, серед яких путівки на подорож закордон.

МІСІЯ UBM – розвиток підприємницької діяльності в Україні, через створення умов для найбільш продуктивного обміну досвідом з передовими експертами в основних галузях бізнесу.

ЦІЛЬ UBM – створити бізснес-подію такого формату і якості, щоб 100% учасників поставили оцінку події 10 балів з 10.

ФОРМАТИ УЧАСТІ
(CLASSIC) :
Акредитація на марафон у відповідному секторі;
Ранкова кава;
Книга учасника;
Сертифікат про участь;
AfterParty;

(BUSINESS):+
Пакети матеріалів від спікерів;
Доступ до закритої групи у FB для учасників форуму;
Фуршет;
Спеціальні подарунки від партнерів;

(VIP):+
Vip подарунки від партнерів;
Окремий столик реєстрацій;
Доступ до закритої групи у FB зі спікерами;
Кращі місця в партері;

(PREMIUM):+
Ексклюзивні місця перед сценою;
Фотосесія зі спікерами;
Закрита вечірка зі спікерами;

Подробнее
Свернуть
Подробнее