Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Ultrasonic в Львове

Ultrasonic

Львов, 08 июня 2013 г, 19:30
Стадіон «Арена Львів» Стадіон «Арена Львів»
вул. Стрийська, 199
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Ultrasonic. 8 червня 2013 року. Львів. Ultrasonic Festival - це щорiчний, мiжнародний, фестиваль електронної музики, який проходить на теренах Західної України - вже втретє прогримить у Львові, 8 червня на території стадіону "Арена Львів". Orjan Nilsen (Norway) – талановитий DJ та продюсер. Його треки звучать у сетах та радіошоу найвідоміших DJ-їв світу, таких як Армін Ван Бюрен, Пол Ван Дайк, Феррі Корстен, Маркус Шульц та багато інших, постійний учасник фестивалів A State Of Trance. У 2012 році посів 32 сходинку рейтингу авторитетного видання DJ Mag. Claudia Cazacu (England) - Талановита DJ та Producer, витончена румунська красуня, модель у минулому, Перша ледi DJ планети (DJ Mag TOP100). Daniel Kandi (Denmark) - DJ та продюсер, Датський Uplifting та Proglifting Trance вундеркiнд, резидент всесвiтньо вiдомих лейблiв: Armada та Anjunabeats, справжнiй хiтмейкер. Один з кращих артистiв світу у стилi апліфтинг. Swanky Tunes (Russia) - група DJs та музикантів з Росії. Тріо випускає роботи в стилі House. Нещодавно відіграли DJ-сет на на головній сцені одного з наймасштабніших фестивалів світу - Ultra Music Festival, фаворити Тiесто та резиденти його лейблу - Musical Freedom. Новий трек Hard Rock Sofa & Swanky Tunes - Here We Go - попав в офiцiйний саундтрек до фiльму «Форсаж 6». Mark Sherry (Scotland) - найкращий дiджей Шотландії та по праву названий королем Tech Trance, нещодавно вiдiграв свiй сет на ASOT 600 в Den Bosch. Веде власне радіошоу "Outburst Radioshow". Його треки отримують постійну підримку від таких DJ-їв як Армін ван Бюрен, Маркус Шульц, Гарет Емері, Леон Больєр, W&W. Tigran Oganezov (Ukraine) - Iнтернацiональний DJ та продюсер з України, Резидент DI FM та MFM, засновник фестивалю Ultrasonic, Mashup монстр. Mark Simz (Holland) - голландська зірка Progressive тa Hard напрямів у стилi Trance, отримує підтримку від визнаних майстрів Tiesto, Armin van Buuren, Markus Schulz, Marco V, Mark Sherry та інших. Khordie (Ukraine) - молодий i талановитий Dj та продюсер, резидент фестивалю Ultrasonic. Придбати квитки на Ultrasonic на сайті Karabas.com

Заказать и купить билеты на Ultrasonic можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Ultrasonic в Львове состоится 08 июня 2013 г, 19:30, Стадіон «Арена Львів».

Ultrasonic. 8 червня 2013 року. Львів.

Ultrasonic Festival - це щорiчний, мiжнародний, фестиваль електронної музики, який проходить на теренах Західної України - вже втретє прогримить у Львові, 8 червня на території стадіону "Арена Львів".

Orjan Nilsen (Norway) – талановитий DJ та продюсер. Його треки звучать у сетах та радіошоу найвідоміших DJ-їв світу, таких як Армін Ван Бюрен, Пол Ван Дайк, Феррі Корстен, Маркус Шульц та багато інших, постійний учасник фестивалів A State Of Trance. У 2012 році посів 32 сходинку рейтингу авторитетного видання DJ Mag.

Claudia Cazacu (England) - Талановита DJ та Producer, витончена румунська красуня, модель у минулому, Перша ледi DJ планети (DJ Mag TOP100).

Daniel Kandi (Denmark) - DJ та продюсер, Датський Uplifting та Proglifting Trance вундеркiнд, резидент всесвiтньо вiдомих лейблiв: Armada та Anjunabeats, справжнiй хiтмейкер. Один з кращих артистiв світу у стилi апліфтинг.

Swanky Tunes (Russia) - група DJs та музикантів з Росії. Тріо випускає роботи в стилі House. Нещодавно відіграли DJ-сет на на головній сцені одного з наймасштабніших фестивалів світу - Ultra Music Festival, фаворити Тiесто та резиденти його лейблу - Musical Freedom. Новий трек Hard Rock Sofa & Swanky Tunes - Here We Go - попав в офiцiйний саундтрек до фiльму «Форсаж 6».

Mark Sherry (Scotland) - найкращий дiджей Шотландії та по праву названий королем Tech Trance, нещодавно вiдiграв свiй сет на ASOT 600 в Den Bosch. Веде власне радіошоу "Outburst Radioshow". Його треки отримують постійну підримку від таких DJ-їв як Армін ван Бюрен, Маркус Шульц, Гарет Емері, Леон Больєр, W&W.

Tigran Oganezov (Ukraine) - Iнтернацiональний DJ та продюсер з України, Резидент DI FM та MFM, засновник фестивалю Ultrasonic, Mashup монстр.

Mark Simz (Holland) - голландська зірка Progressive тa Hard напрямів у стилi Trance, отримує підтримку від визнаних майстрів Tiesto, Armin van Buuren, Markus Schulz, Marco V, Mark Sherry та інших.

Khordie (Ukraine) - молодий i талановитий Dj та продюсер, резидент фестивалю Ultrasonic.

Придбати квитки на Ultrasonic на сайті Karabas.com

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber