Задать город Львов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт «Jazz Bez-2014» «Usein Bekirov Trio» (UA: Qrym) та «Мар’яна Садовська – Марк Токар Октет» (UA) в Львове

«Jazz Bez-2014» «Usein Bekirov Trio» (UA: Qrym) та «Мар’яна Садовська – Марк Токар Октет» (UA)

Львов, 10 декабря 2014 г, 19:00
Театр им. Марии Занковецкой во Львове Театр им. Марии Занковецкой во Львове
ул. Леси Украинки, 1
Львов
+380445905555
Продажа закрыта
Концерти Фестивалі Львів ,10 грудня 2014 р, середа 19:00театр ім. Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки,1) «Usein Bekirov Trio» (UA: Qırım) Усейн Бекіров – клавішніАндрій Кохан – бас-гітараВалерій Коваленко – барабани Один із найвідоміших джазменів Криму та кращих клавішників України. Усейн працює у стилях funk, fushion, etno-jazz. В його композиціях звучать мелодії кримських татар, українців, азербайджанців, балканський фольклор. Незважаючи на особисту оригінальність, легко працює в інших стилях, завдяки досвіду співпраці із «зірками» української естради (як автор і аранжувальник пісень та як музикант). До завоювання Криму Росією, був клавішником народної артистки України Таїсії Повалій. Бекіров є випускником Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. За останні роки створив низку оригінальних джазових проектів: «Freenatіonale-бенд», «Etnovatіon», «Бекіров-бенд», «Тріо Усейна Бекірова». На фестивалі «Jazz Bez» Усейн Бекіров виступить із львівським бас-гітаристом, куратором місцевого блюз-клубу та учасником відомого гурту «ShockolaD» Андрієм Коханом та київським барабанщиком Валерієм Коваленком. «Мар’яна Садовська – Марк Токар Октет» (UA) контрабаси: Марк Токар, Іван Огар, Володимир Бедзвін, Артем Каменковвокал: Мар'яна Садовська та «Тріо КУРБĀСИ» (Наталка Рибка-Пархоменко, Марія Копитчак, Мирослава Рачинська) Нова, сповнена глибокого драматизму, тремкої ніжності і піднесення програма постала із співпраці всесвітньовідомої української співачки Мар’яни Садовської, джазового контрабасиста Марка Токара, львівських музикантів та етнічно-експериментального тріо «КУРБĀСИ». 4 жіночих вокали у супроводі 4 контрабасів та тексти Сергія Жадана обіцяють стати непересічним явищем в новій українській музиці. Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка... Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають українською Бйорк. Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos Quartet, знаними театрами, виступає зі своїм проектом Borderland. 2009 року Мар’яна Садовська та Borderlandвідкривали фестиваль «Jazz Bez» з представленням програми альбому «Кеби не навіки». Революційного 2013 року вона з німецьким перкусистом Крістіаном Томе презентувала на «ДжазБезі» програму «Cut The Cord». Цього вересня у Львові на акції «20 обертів» (20-літті «Дзиґи» та компанії «Троттола») Мар’яна презентувала перші пісні нового драматичного і експресивного проекту. Почути і пережити пісні нової програми, львів’яни зможуть у грудні на фестивалі «Jazz Bez».

Заказать и купить билеты на «Jazz Bez-2014» «Usein Bekirov Trio» (UA: Qrym) та «Мар’яна Садовська – Марк Токар Октет» (UA) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт «Jazz Bez-2014» «Usein Bekirov Trio» (UA: Qrym) та «Мар’яна Садовська – Марк Токар Октет» (UA) в Львове состоится 10 декабря 2014 г, 19:00, Театр им. Марии Занковецкой во Львове.

Концерти Фестивалі Львів ,
10 грудня 2014 р, середа 19:00
театр ім. Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки,1)

«Usein Bekirov Trio» (UA: Qırım)

Усейн Бекіров – клавішні
Андрій Кохан – бас-гітара
Валерій Коваленко – барабани

Один із найвідоміших джазменів Криму та кращих клавішників України. Усейн працює у стилях funk, fushion, etno-jazz. В його композиціях звучать мелодії кримських татар, українців, азербайджанців, балканський фольклор. Незважаючи на особисту оригінальність, легко працює в інших стилях, завдяки досвіду співпраці із «зірками» української естради (як автор і аранжувальник пісень та як музикант). До завоювання Криму Росією, був клавішником народної артистки України Таїсії Повалій.

Бекіров є випускником Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. За останні роки створив низку оригінальних джазових проектів: «Freenatіonale-бенд», «Etnovatіon», «Бекіров-бенд», «Тріо Усейна Бекірова».

На фестивалі «Jazz Bez» Усейн Бекіров виступить із львівським бас-гітаристом, куратором місцевого блюз-клубу та учасником відомого гурту «ShockolaD» Андрієм Коханом та київським барабанщиком Валерієм Коваленком.

«Мар’яна Садовська – Марк Токар Октет» (UA)

контрабаси: Марк Токар, Іван Огар, Володимир Бедзвін, Артем Каменков
вокал: Мар'яна Садовська та «Тріо КУРБĀСИ» (Наталка Рибка-Пархоменко, Марія Копитчак, Мирослава Рачинська)

Нова, сповнена глибокого драматизму, тремкої ніжності і піднесення програма постала із співпраці всесвітньовідомої української співачки Мар’яни Садовської, джазового контрабасиста Марка Токара, львівських музикантів та етнічно-експериментального тріо «КУРБĀСИ».

4 жіночих вокали у супроводі 4 контрабасів та тексти Сергія Жадана обіцяють стати непересічним явищем в новій українській музиці.

Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка... Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають українською Бйорк. Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos Quartet, знаними театрами, виступає зі своїм проектом Borderland.

2009 року Мар’яна Садовська та Borderlandвідкривали фестиваль «Jazz Bez» з представленням програми альбому «Кеби не навіки». Революційного 2013 року вона з німецьким перкусистом Крістіаном Томе презентувала на «ДжазБезі» програму «Cut The Cord».

Цього вересня у Львові на акції «20 обертів» (20-літті «Дзиґи» та компанії «Троттола») Мар’яна презентувала перші пісні нового драматичного і експресивного проекту. Почути і пережити пісні нової програми, львів’яни зможуть у грудні на фестивалі «Jazz Bez».

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber