ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Золоті хіти України 2363881501

Золоті хіти України

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

ЗОЛОТІ ХІТИ УКРАЇНИ

Тривалість виступу – 1 години 30 хвилин

Київський академічний муніципальний духовий оркестр (Kyiv Orchestra - Київ Оркестра) запрошує всіх на концерт “ЗОЛОТІ ХІТИ УКРАЇНИ”.

Ви почуєте унікальне поєднання фольклорного, сучасного та академічного вокалу. Золоті українські хіти 60 - 80х років. Саме в той період феномен українського фанку подарував пісні, які стали не просто хітами, а відображенням душі та характеру українського народу. Саме тоді «Кобза», «Смерічка», «Візерунки шляхів», «Водограй» ті інші ВІА продавалися велетенськими тиражами, збирали стадіони і, що найголовніше, грали справді цікаву та новаторську музику.

Ми відібрали унікальні аранжування маловідомих, але напрочуд гарних мелодій, та виконаємо всіма улюблені хіти «Два перстені», «Водограй», «Дівчино мила», «Запроси у сни», «Пісня буде поміж нас», «Коло млина калина», «Червона рута» та інші.

Експерименти зі звучанням народних мелодій у виконанні духового оркестру, запал фанкового ритму, потужні партії духових інструментів, ламаний біт барабанів та перкусії, сольні партії флейт поруч із соло електрогітари та улюблені класичні твори – всю різноманітність, що стала скарбом литовської та української музики.

Поєднання музичного українського шарму з сучасними оркестровими ритмами та тенденціями.

Головний Диригент - Микола Лисенко молодший (онук українського композитора, піаніста, викладача, збирача пісенного фольклору та громадського діяча Миколи Лисенка)

Вокалісти: Віра Багринець. Фольк-квартет у складі: Анастасії Сорочан, Ольги Тюніної, Леніани Млинарчук та Олесі Мельницької

Ми запрошуємо всіх на концерт, де ви зможете насолодитися різнобарвними емоціями, від романтичного кохання до життєвих трагедій, які стали невичерпним джерелом українського запалу.

Вперед, до зустрічі з легендарними хітами та справжнім, щирим звучанням української музики!